Jump to content



Ποσες GTX 980 να αγορασω ??


Recommended Posts

Για σας παιδια ιμε καινουργιος σκεφτομαι να αγορασο τουλαχιστον τρεις GTX980 τωρα τα χριστουγεννα για να μπορω να παιξω ανετα σε 1920χ1080 res τα αγαπημενα μου παιχνηδια

Ο μπαμπας μου λεει οτι με δυο GTX 980 θα ειμαι κομπλε εσεις τη λετε και τι γνωμη εχετε για τις

MSI VGA PCI X GTX 980 4GB που πουλαει το ΠΛΑΙΣΙΟ μου φαινονται λιγο κακις ποιοτιτας λετε να ψαξω για κατι ποιο ποιοτικο

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα ποιο κ@#$δο εισαι και τρολλαρεις σε βαρος τετοιων τιμιων επαγγελματιων που θυσιαζονται για να μπορεσουμε εμεις οι τιποτενιοι παρακατιανοι να εχουμε τετοιες καρτες σε τετοιες προνομιακες τιμες?

Παρε ΑMD καλυτερα για να κονομησουν κανα κουπονι :hehe: (απ αθυτα που τους δινει η amd αλλα οι ιδιοι δε δινουν στους πελατες τους αν δεν κανουν παραγγελια με ταμ ταμ μεσω ζουαζηλανδης):hehe:

http://www.thelab.gr/gaming/amd-reward-program-apo-plaisio-139190.html

Έγινε επεξεργασία από Nick74
Link to comment
Share on other sites

Για σας παιδια ιμε καινουργιος σκεφτομαι να αγορασο τουλαχιστον τρεις GTX980 τωρα τα χριστουγεννα για να μπορω να παιξω ανετα σε 1920χ1080 res τα αγαπημενα μου παιχνηδια

Ο μπαμπας μου λεει οτι με δυο GTX 980 θα ειμαι κομπλε εσεις τη λετε και τι γνωμη εχετε για τις

MSI VGA PCI X GTX 980 4GB που πουλαει το ΠΛΑΙΣΙΟ μου φαινονται λιγο κακις ποιοτιτας λετε να ψαξω για κατι ποιο ποιοτικο

Το post της χρονιάς :jump:

Τα 1080 ειναι ξεπερασμενα πλεον ειμαστε στην εποχη του 640*480 αλλα εκει θες 4 980

Έγινε επεξεργασία από kilahed
Link to comment
Share on other sites

Τα 1080 ειναι ξεπερασμενα πλεον ειμαστε στην εποχη του 640*480 αλλα εκει θες 4 980

και σκεφτομουν τι καρτα να βαλω για μια mame arcade machine που θελω να φτιαξω :hehe:

Να βαλω δυο απ αυτες τις φθηνες του πλαισιου? :rofl:

Link to comment
Share on other sites

2 λυσεις βλεπω εγω...

- για 1920χ1080 παρε το μπαμπα σου και πηγαιντε κινα και βρειτε καποιο ετοιμο μεταχειρισμενο mining rig με τουλαχιστον 15 καρτες

- βαλε 3 980 sli αλλα για καθε καρτα βγαλε ενα πιξελ απο την καθετη (πχ 1920x1077 για 3way) αλλιως δε θα δεις ποτε 60ρια

Link to comment
Share on other sites

Για σας παιδια ιμε καινουργιος σκεφτομαι να αγορασο τουλαχιστον τρεις GTX980 τωρα τα χριστουγεννα για να μπορω να παιξω ανετα σε 1920χ1080 res τα αγαπημενα μου παιχνηδια

Ο μπαμπας μου λεει οτι με δυο GTX 980 θα ειμαι κομπλε εσεις τη λετε και τι γνωμη εχετε για τις

MSI VGA PCI X GTX 980 4GB που πουλαει το ΠΛΑΙΣΙΟ μου φαινονται λιγο κακις ποιοτιτας λετε να ψαξω για κατι ποιο ποιοτικο

@bj242030

omg-is-that-you.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.