Jump to content



Δεν δινει σημα στην οθονη ο υπολογιστης


Recommended Posts

  • 1 year later...
  • Replies 42
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Γεια σας θα ήθελα να ρωτήσω ... Έχω έναν υπολογιστή σχετικά καινούριο 2-3 μήνες χρήσης....του φοράω πάνω επεξεργαστή με γραφικά ενσωματωμένα...τον amd 5600g ....κατά την διάρκεια της ημέρας ενώ έπαιζα ι υπολογιστής κάνει επανεκκίνηση μόνος του κάθε φορά που προσπαθούσα να ανοίξω το παιχνίδι...το έσβησα το κατέβασα πάλι και ενώ για 2 μέρες δούλευε κανονικά...σε μια στιγμή σβήνει και όταν πήγα να τον ανοίξω....δεν μου έδινε σήμα καν στη. Οθόνη....η μονάδα φαίνεται να δουλεύει κανονικά αλλά δεν έχω ούτε εικόνα ούτε τίποτα .... ΟΠΟΊΟΣ ΜΠΟΡΕΊ ΑΣ ΜΕ ΒΟΗΘΉΣΕΙ ΕΊΜΑΙ ΣΕ ΑΠΌΓΝΩΣΗ... ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, το μέλος Harisgnrs έγραψε:

Γεια σας θα ήθελα να ρωτήσω ... Έχω έναν υπολογιστή σχετικά καινούριο 2-3 μήνες χρήσης....

τον amd 5600g ....

κατά την διάρκεια της ημέρας ενώ έπαιζα ι υπολογιστής κάνει επανεκκίνηση μόνος του κάθε φορά που προσπαθούσα να ανοίξω το παιχνίδι...

ΟΠΟΊΟΣ ΜΠΟΡΕΊ ΑΣ ΜΕ ΒΟΗΘΉΣΕΙ ΕΊΜΑΙ ΣΕ ΑΠΌΓΝΩΣΗ... ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ

Όποιος θέλει να σε βοηθήσει είναι επίσης σε απόγνωση!

"2-3 μήνες υπολογιστής.. 5600G.. επανεκκίνηση σε παιχνίδι.. δεν δείχνει εικόνα." Αυτά μας δίνεις σαν στοιχεία (τα άφησα στην παράθεση), και να σου πούμε τι;

Μόνο να μαντέψουμε μπορούμε!

α) 2-3 μήνες υπολογιστής, με τι κομμάτια; Τροφοδοτικό, μνήμη, μητρική, κουτί; Όλα καινούρια ή κάποιο είναι "κληρονομιά" από παλιότερο σύστημα; Υποθέτω ο 5600G είναι πάνω από την αρχή.

β) Ποιο παιχνίδι; Με τι οθόνη (ανάλυση);

 

Για να δοκιμάσω τις μαντικές μου ικανότητες. Το τροφοδοτικό, που έχει κάποια χρόνια από το παλιό σύστημα ή είναι καινούριο των 20€! Και για να σε προλάβω υπάρχει περίπτωση με προβληματικό τροφοδοτικό να δουλεύουν οι ανεμιστήρες αλλά να μην ξεκινάει και ούτε να δίνει εικόνα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.