Jump to content



Nikon dslr σώμα, φακοί, φλας κλπ


lefteriz

Recommended Posts

Πωλούνται τα παρακάτω:

Nikon D300s σε πάρα πολύ καλή κατάσταση σωμα αισθητηρες οθονες LCD (μονο το προστατευτικό οθονης εχει λίγες φθορές εχω παραγγειλει καινουργιο απο εβαυ) με 43.794 κλικς (στο κουτί της με φορτιστή,manuals, cd κλπ)

battery-grip (όχι γνήσιο)

2 μπαταρίες γνήσιες Nikon EN-EL3e

Meike timer remote controller MK-MC36 ( με οθονη κ πολλές λειτουργίες)

καρτα μνήμης CF maxwell 16GB 400x + SD 32gb class 10

και την κλασσική μαύρη τσάντα Nikon.

Όλα μαζί 500 ευρώ

Nikon Speedlight SB-910 στο κουτί του, πολυ μικρή ερασιτεχνική χρήση με όλα τα αξεσουάρ + 8 μπαταρίες sanyo eneloop 1900mAh + extension flash cord

350 ευρώ

Νikon 50mm AF f/1.8 80 ευρώ

Tamron 90mm MACRO 1:1 AF f/2.8 250 ευρώ

Sigma 17-70 HSM OS macro f/2.8-4 150 ευρώ

¨Ολοι ειναι σε παρα πολυ καλή κατάσταση

ο nikon περιλαμβάνει καπακι μπρος-πισω και δερματινη μαλακη θήκη

ο Ταμρον καπακια μπρος πισω, παρασολειγ και την δερμάτινη θήκη του, εστιάζει και στις απλες nikon χωρις μοτερακι.

Ο Σιγμα καπακια μπρος πισω παρασολειγ και το κουτί του, αλλά εχει ενα θέμα με το OS, φτιάχνεται στο σερβις αλλα δεν εχω χρονο να ασχοληθώ. Υπαρχουν και φωτος απο το εσωτερικο των φακών οποιος ενδιαφερεται.

Τσαντα Lowepro NOVA 190AW μπλε, άριστη κατάσταση 50 ευρώ

Στέλνω παντού με έξοδα κουριερ δικά μου.

Υπάρχουν φωτογραφίες για όποιον ενδιαφέρεται.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Πάμε ενα Up με αυτα που εμειναν:

Πωλούνται τα παρακάτω:

Nikon D300s σε πάρα πολύ καλή κατάσταση σωμα αισθητηρες οθονες LCD (μονο το προστατευτικό οθονης εχει λίγες φθορές εχω παραγγειλει καινουργιο απο εβαυ) με 43.794 κλικς (στο κουτί της με φορτιστή,manuals, cd κλπ)

battery-grip (όχι γνήσιο)

2 μπαταρίες γνήσιες Nikon EN-EL3e

Meike timer remote controller MK-MC36 ( με οθονη κ πολλές λειτουργίες)

καρτα μνήμης CF maxwell 16GB 400x + SD 32gb class 10

και την κλασσική μαύρη τσάντα Nikon.

Όλα μαζί 500 480 ευρώ

Nikon Speedlight SB-910 στο κουτί του, πολυ μικρή ερασιτεχνική χρήση με όλα τα αξεσουάρ + 8 μπαταρίες sanyo eneloop 1900mAh + extension flash cord

350 ευρώ

Νikon 50mm AF f/1.8 80 ευρώ

Tamron 90mm MACRO 1:1 AF f/2.8 250 ευρώ

Sigma 17-70 HSM OS macro f/2.8-4 150 ευρώ 140 ευρώ

¨Ολοι ειναι σε παρα πολυ καλή κατάσταση

Ο Σιγμα καπακια μπρος πισω παρασολειγ και το κουτί του, αλλά εχει ενα θέμα με το OS, φτιάχνεται στο σερβις αλλα δεν εχω χρονο να ασχοληθώ. Υπαρχουν και φωτος απο το εσωτερικο των φακών οποιος ενδιαφερεται.

Τσαντα Lowepro NOVA 190AW μπλε, άριστη κατάσταση 50 ευρώ 40 ευρώ

Στέλνω παντού με έξοδα κουριερ δικά μου.

Υπάρχουν φωτογραφίες για όποιον ενδιαφέρεται.

Link to comment
Share on other sites

το λεγομενο jumpy issue

επιγραμματικά την ώρα του ζουμ, και της εστίασης, ανεβοκατεβαίνει η εικόνα για κάτι χιλιοστά.

Ειναι παρα πολυ καλός φακός και αν τον κρατουσα τελικά θα τον εφτιαχνα, γι αυτο το ελαττωμα τον σκοτωνω σ αυτην την τιμή (430 ευρώ καινούργιος). Παρόλο αυτά δουλεύει κανονικά και τα κρύσταλλα του είναι άψογα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.