Jump to content



2500K CPU,Seasonic M12 PSU, Lian-Li PC7B+ Case,...


sdemetri

Recommended Posts

1). Ο γνωστός 2500K στο κουτί του με την γνήσια ψύκτρα του απείραχτη 120€

2). Τροφοδοτικό Seasonic M12 modular 600W πλήρες (- έχει 2x6-pins PCI-e connectors -) 50€

04164052260l.jpg

Overclock3D :: Review :: Seasonic M12 600w Modular PSU :: Introduction & Packaging

3). Κουτί midi tower Lian-Li PC7B+ και μέ 2 silent fans,βίδες κ.τ.λ 30€

11-112-099-14.jpg

Μεταχειρισμένα αλλά Πλήρως λειτουργικά όλα από το PC μου. ..

4). Ολοκαίνουργιο setaki Keyboard+mouse TURBOX wireless 20€

Εγγύηση έχει λήξει ή δεν την βρίσκω...

Για ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ μόνο χέρι με χέρι (- δεν έχω τον χρόνο να σχοληθώ με αποστολές -)

200€ αν φύγουν όλα μαζί

Link to comment
Share on other sites

Το κουτάκι έκλεισε στον φίλο spazoklaban ... Πάμε να φεύγουν και τα υπόλοιπα τώρα...

Το κουτάκι έκλεισε σε εμένα, αλλά ποτέ δεν το παρέλαβα γιατί το πήρε '' και καλά ο αδερφός σου'' Μεταχειρισμένο - LIAN LI PC-7B plus και Seasonic M12 600W 80+ Modular PSU - Insomnia.gr κρίμα...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ τον φίλο spazoklaban που ζητάει την τιμωρία μου παρόλο που του εξήγησα αναλυτικά τους λόγους που δεν προχώρησε η συνναλαγή! Σε ευχαριστώ φίλε μου να είσαι καλά...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ τον φίλο spazoklaban που ζητάει την τιμωρία μου παρόλο που του εξήγησα αναλυτικά τους λόγους που δεν προχώρησε η συνναλαγή! Σε ευχαριστώ φίλε μου να είσαι καλά...

Koίτα Σάββα, αν μου έλεγες ότι ξέρεις κάτι ρε συ Νίκο το και το Θέλω να φύγει πακέτο με το τροφοδοτικό ή δεν με συμφέρει ή ότι δεν γουστάρω ρε αδερφάκι μου να το δώσω οκ να το καταλάβω, αλλά ρε φίλε να με έχεις την Τρίτη ΝΑ ΤΡΕΧΩ στο γήπεδο της Τούμπας και Λαμπράκη από το Ιπποκράτειο, μετά να λες ότι το πήρε ο αδερφός σου ( και πάλι no problem δικό σου είναι ότι θες το κάνεις), και σήμερα να το βλέπω αγγελία, ε γυρνάνε τα μυαλά μου ανάποδα!!!

Και στο φινάλε να σου πώ και κάτι , ούτε παζάρι σου έκανα, τα χρήματα στην τράπεζα σου πρότεινα να σου βάλω, και εσύ μου λές ότι τα χρήματα θα τα πάρει ο αδερφός σου;

Εγω με τι θα σε πλήρωνα; με πετροδολάρια;;;

Δυστυχώς αν και δήλωσες μεγαλύτερός μου ηλικιακά οι πράξεις μαρτυρούν ''πιτσιρικά''.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Νίο δεν τα λες καλά... Σε περίμενα πρωί κατά τις 9 και με παίρνεις τηλεφωνο μετα απο ωρες οταν ημουν ηδη στην δουλεια μου... Θα επρεπε να με εχεις ενημερωσει για να μην ταλαιπωρηθεις.. Λυπαμαι αλλα δεν εχω ουδεμια σχεση με την ταλαιπωρια σου αυτη...Νασαι καλά πάντως...

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Νίο δεν τα λες καλά... Σε περίμενα πρωί κατά τις 9 και με παίρνεις τηλεφωνο μετα απο ωρες οταν ημουν ηδη στην δουλεια μου... Θα επρεπε να με εχεις ενημερωσει για να μην ταλαιπωρηθεις.. Λυπαμαι αλλα δεν εχω ουδεμια σχεση με την ταλαιπωρια σου αυτη...Νασαι καλά πάντως...

Και εσυ να 'σαι καλά Σάββα και καλοφάγωτα τα χρήματα, πάλι καλά που με ενημέρωσες την Τετάρτη, να μην τρέχω μέσα στην κίνηση!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.