Jump to content



ΑΓΟΡΑ DVDRW


ΣΤΕΦΟΣ

Recommended Posts

Δεν νομίζω να βγαίνει ακόμα το 708A! Αλλά και αν βγαίνει ακόμα δεν αξίζει να το πάρεις. Καλύτερα το Nec 3500A ή το 712/716A της Plextor ή ό,τι άλλο νομίζεις καλύτερο ανάλογα με τα λεφτά που δίνεις! Απόδοση/τιμή θεωρείται γενικά το 3500Α της NEC (είναι και Double Layer)!

Αν δεν άγοράζεις συχνά αλλά μια και καλή θα σε συμβούλευα να βολευτείς όσο μπορείς χωρίς dvdvr και να περιμένεις καθώς με τον καιρό πέφτουν οι τιμές απίστευτα και βγαίνουν καινούργια drives με καλύτερους μηχανισμούς και πιο γρήγορα! Θυμάσαι πως ήταν η φάση με τα cdrecorders....

’λλωστε τώρα ξεκινάνε και τα double layer δισκάκια, αλλά τι να τα κάνεις όταν κάνουν 12 το 1 και εσύ τα καις σε 30 λεπτά (δεν ξέρω πόσο - δεν έχω ασχοληθεί)! Η αγορά στον χώρο τον dvdr δεν έχει κατασταλλάξει και έχει να δώσει πολλά ακόμα!

Αν θες σώνει και καλά να πάρεις, πάνω κάτω 70 κάνουν.... αλλά να ξέρεις ότι θα ξαναγοράσεις

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.