Jump to content



Προπληρωμένη κάρτα


johnnymous

Recommended Posts

Στειλε τους μαιλκ ρωτα τους τι καρτες προπληρωμενες δεχονται...!

Με μια αττικα giftcart εισαι μια χαρα πιστευω...!Πρεπει να εχουν ανοιχτει κ παλαιοτερα παρομοια θεματα,αμα ψαξεις πιστευω θα βρεις κατι...!

ΥΓ τι θες να παρεγγειλεις απο εκει που δεν υπαρχει εδω????:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Johnnymous

θέλω cpu και παίζετε γραφικών

δεν νομιζω να παίρνουν attika

αυτα που θες δεν υπαρχουν εδω???

μμμ...το καλυτερο ειναι μαλλον να τους ρωτησεις...η παρε την πιστωτικη απο κανα φιλο σου κ δωσε του τα χρηματα.....

Link to comment
Share on other sites

Aπο εκει που σκεφτεσαι να παρεις κ τα αλλα παντως ξεχνα το γιατι ολες οι μητρικες κ καλα ζυγιζουν πανω απο 2κιλα κ δεν τις στελνουν....τα περισσοτερα γερμανικα παντως κανουν δουλεια κ παιζεινα την εχουν κιολας...παντως περιμενε κανα μηνα...θα ερθουν ελλαδα κ θα εχεις κ ''αμεσο'' rma..

Link to comment
Share on other sites

σκέυτομαι κάτι τέτοιο

Επεξεργαστής Athlon64 3500+ 2,20Ghz Socket 939Box 263,00

Motherboard Asus A8N-SLi Deluxe nForce4 SLi (Socket 939) 184,98

Ram 512mb Pc3200 Ocz Ultra High Performance 113,87

Κάρτα Γραφικών msi nx6800gt-td256e geforce 6800 gt 256mb ddr3 tv-out/dvi (pci-express) - retail (gx-049-as) 456,75

Σκληρός Δίσκος Western Digital 800JD 61,95

DVD-RW Nec Dvd+/-r/rw Nd-3500Α 16X Bulk Black Double Layer 73,02

Modem Microcom 56K v.92 Pci 17,11

Δισκέτα Floppy 1,44 6,79

Pc Case CHIEFTEC FULL ATX CX-03 ΜΑΥΡΟ 116,82 ή Antec PlusView 1000AMG Metallic Gray File Server Case - No PSU (CA-002-AT) 86,28

Psu Tagan TG480-U01 480W Silent PSU (CA-000-TG) 84,38

Σύνολο 1.378,7

θέλω να το κατεβάσω λίγο περίπου 300

Link to comment
Share on other sites

Γνώμη μου πάρε άλλα 512 ραμ πιό φτηνή μητρική και βάλε άλον ένα 80αρη σε raid....τα υπόλοιπα εντάξει...

Αν ακι θα μπορούσες να κόψεις κάτι απο το κουτί...

Ευρύχωρο να είναι όχι και καμιά σπουδαία μάρκα..

Τώρα το modemακι άκυρο μου φαίνεται μιας και λογικά θα βάλεις dsl οποτε καλύτερα μεταχειρισμένο να μη δώσεις τώρα 20 για modem...

Link to comment
Share on other sites

Οverclock καθολου παιζει η μονο gamer που λες??

Αυτα που θες σε λιγο καιρο θα ερθουν κ στην ελλαδα....προσωπικα πιστευω οτι δεν λεει να τα παρεις τωρα απο εκει...εκτος κ τι να πω....εισαι τοσο ανυπομονος...!

Δυσκολο να κατεβεις σε χρηματα κ μαλιστα...300ευρω....:-O

αν πας κ σε 6800 πιθανον θα θες κ κανενα καλυτερο psu...κ βεβαιως βεβαιως περισσοτερη μνημη....αλλα του εμποριου για να σου ερθει πιο φθηνα...(αν προοριζεται για ελαχιστο κλακαρισμα κ πολλα παιχνιδια)....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Johnnymous [Σήμερα, στις 21:36]

Ψάχνω μία Προπληρωμένη κάρτα για να μπορέσω να αγοράσω από το overclockers.co.uk

θέλω μια που να την δέχονται όμως

Οι προπληρωμενες καρτες (attica gift card) ειναι electron visa που συνηθως δε γινονται δεκτες!

Καλου κακου ρωτα εσυ και βλεπεις.

Link to comment
Share on other sites

βάλε και τα μεταφορικά. Μπορεί να είναι πιο φθηνό μαζί με τα μεταφορικά αλλά βάλε και την ασφάλεια γιατί είναι καλλίτερα να πληρώσεις κάτι παραπάνω και να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο παρά να μην είσαι σιγουρος ότι εάν γίνει μία στραβή θα χάσεις τα λεφτά σου και δεν είναι και λίγα σύμφωνα με αυτά που θέλεις να αγοράσεις. ’σε και το άλλο ότι θα σκέφτεσαι μόνο αυτό μέχρι έρθουν στα χέρια σου και λίγο ψυχοφθώρω.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Αρχική απάντηση από pigassos19

Οι προπληρωμενες καρτες (attica gift card) ειναι electron visa που συνηθως δε γινονται δεκτες!

Καλου κακου ρωτα εσυ και βλεπεις.

Το electron δε σημαινει κατι. Οπου γινεται να αγορασεις με viza μπορεις και με αυτη.Εγω χρησιμοποιω προπληρωμενη viza της alpha bank

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.