Jump to content



ATI 9600 PRO H ATI 9600 XT ??


jose

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis

256. Αλλά θυμάμαι οτι (τουλάχιστον έτσι μου 'χε πεί) του έβγαζε μήνυμα πως χρειάζονται τάδε MB μνήμη στην κάρτα για να πάει σε 8Χ νομίζω antializing.

δηλαδη θα κολαγε σε μια 9800προ ή μια 6800 επειδη ειναι με 128mb?...ας σοβαρευτουμε λιγο....

Link to comment
Share on other sites

Κατ'αρχην χαιρετίζω όλους μιας και είμαι νέος στην παρέα.Είμαι και εγω στην ίδια θέση επιλογής και δεν είμαι διατεθιμένος να σπρώξη πολλά χρήματα,καθότι δεν έχω και το καλύτερο pc ένα xp 2200.Από ότι διαβάζω λοιπόν εφόσον η 9600 και η ΧΤ δεν έχουνε και τοσο μεγάλες διαφορές καλύτερα να πάρεις μια 9600 καθώς αυτή έχει 90 εύρώ ενω η ΧΤ 160.Εγώ τουλάχιστον τόσο τις εχω βρει 120 δεν εχω βρει πουθενα.Σωστά?

Link to comment
Share on other sites

Η 9600 από την xt έχει διαφορά!

Η 9600pro από την xt έχει μικρή!

Αλλά δεν θα δεις διαφορά ανάμεσα σε ίδια μοντέλα με 128ΜΒ και 256ΜΒ μνήμης! Τουλάχηστον όχι σε αυτό το επήπεδο...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από giorikas

τι να λεω και γω που πηρα την 5200 με 256RAM....τα smilies δικα σας...

και επισης δεν μου το επαιζε(Μαχ Payne 2) με full details αλλα προφανως οχι λογω VRAM...

lol...

’σε φίλε και εγώ τα ίδια...

Τουλάχιστον εγώ την έχω στα 128MB....

Λέτε γι' αυτό να μην μου παίζει το Max Payne στο full?

@jose: Μήπψς να μας έλεγες και που την βρήκες 120? Μην είσαι μοναχοφάης, θέλουμε και εμείς καρτούλες τώρα τα Χριστούγεννα...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως παιδιά πήρα την 9600ΧΤ της Sapphire για 120 και η καρτούλα δεν έχει ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ LOW-END!!!!! ’σχετα τώρα αν το σύστημά μου είναι λίγο για τα σκουπίδια πλέον.... (P4 1.8, 256RAM, AGP 4X, 400 fsb)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.