Jump to content



Αγορά ψηφιακής μέχρι 250�


Recommended Posts

  • Replies 48
  • Created
  • Last Reply

Τζώρτζη μπορείς να μου δώσεις κανένα link για Α80 και Α75. Έχω φάει τον κόσμο να την βρώ. Είμαι από Θεσσαλονίκη, και τα καταστήματα τα οποία εμπιστέυομαι είναι λίγα. Επίσης αν γίνεται να μήν είναι από online αγορές όπως Play247 κτλ. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Τζώρτζης : stamatis canon a80 με 30 παραπάνω παίρνεις μία από τις κορυφαίες μηχανές!

Η Α80 δεν υπάρχει πουθενά?

Το πιο πιθανόν είναι να αγοράσω την ψηφιακή αύριο.

Βιάζομαι πάρα πολυ. Κοιτάω ακόμα πια να πάρω.

Sorry που κάνω όλο ερωτήσεις.

:o :o :o

Link to comment
Share on other sites

περίπου 25 φωτογραφίες σε μέγιστη ανάλυση αλλά video λίγο.μία 512 με 45 από το νετ είναι η χρυσή τομή!αλλά δε σε βιάζει αυτό...κοιτά να προμηθευτείς επαναφορτιζόμενες μπαταρίες 1800mha και φορτιστή σπιτιού!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά πήρα την Canon Powershot A85 και πρέπει να πω ότι είμαι πάρα πολύ ικανοποιημένος. Είχες δίκιο Τζώρτζη. Πήρα και μπαταρίες και φορτιστή. Είναι πάρα πολύ καλή. Ευχαριστώ όλους όσους με βοήθησαν και με συμβούλευσαν. :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Τώρα είμαι και εγώ ένας "μανιακός" με τις Canon. :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Stamatis

Τελικά πήρα την Canon Powershot A85 και πρέπει να πω ότι είμαι πάρα πολύ ικανοποιημένος. Είχες δίκιο Τζώρτζη. Πήρα και μπαταρίες και φορτιστή. Είναι πάρα πολύ καλή. Ευχαριστώ όλους όσους με βοήθησαν και με συμβούλευσαν. :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Τώρα είμαι και εγώ ένας "μανιακός" με τις Canon. :p

και γω σε ζηλεύω τώρα!!!!!!

καλορίζικη!!!πόσταρε μας καμμία αγαπημένη σου φωτό να δούμε και μεις βρε!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Τζώρτζης [22-12-2004 14:00]

κοιτά να προμηθευτείς επαναφορτιζόμενες μπαταρίες 1800mha και φορτιστή σπιτιού!

H canon a95 πέρνει τις ίδιες μπαταρίες ή λες να την κάψω άμα τις βάλω???????????

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.