Jump to content



Αγορά ψηφιακής μέχρι 250�


Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Snake

H canon a95 πέρνει τις ίδιες μπαταρίες ή λες να την κάψω άμα τις βάλω???????????

Αν παίρνει ίδιες μπαταρίες,εννοώ ίδιο τύπο, όσα περισσότερα mha τόσο καλύτερα!!Τόση μεγαλύτερη διάρκεια θα έχουν οι μπαταρίες.

Αρχική απάντηση από aspirin

ψήνομαι κ εγώ για μια κάνον. Έρχομαι στο κλάμπ παίδες...

Με το καλό!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 48
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Τζώρτζης [Χθες, στις 21:21]

Αν παίρνει ίδιες μπαταρίες,εννοώ ίδιο τύπο, όσα περισσότερα mha τόσο καλύτερα!!Τόση μεγαλύτερη διάρκεια θα έχουν οι μπαταρίες.

Ε αυτό σε ρωτάω.Πέρνει τον ίδιο τύπο μπαταρίας?(πάντα για επαναφορτιζόμενες μιλάμε).Λέω μήπως από τα πολλά mha καεί!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Snake

Ε αυτό σε ρωτάω.Πέρνει τον ίδιο τύπο μπαταρίας?(πάντα για επαναφορτιζόμενες μιλάμε).Λέω μήπως από τα πολλά mha καεί!

πολύ εύκολα στο internet μπορείς να βρεις τι τύπο μπαταριών χρησιμοποιεί. Δεν τίθεται θέμα να καεί η συσκευή από τα πολλά mha.

Ένα κομμάτι από εδώ :The A95 includes four AA non-rechargeable alkaline batteries in the box, which won't last long and end up in the trash (or better yet, the recycling bin). My recommendation is to buy two or more sets of NiMH rechargeables (2100 mAh or better) and a fast charger, which will last longer and will be more economical too. Using the new CIPA standard, Canon says that you can take about 400 photos using a set of 2300 mAh NiMH batteries -- that's pretty good.

Ένα πολύ καλό review της Α95 Νούμερο 2

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Τζώρτζης [28-12-2004 00:18]

πόσταρε μας καμμία αγαπημένη σου φωτό να δούμε και μεις βρε!

Να μία δικιά μου με την καινούρια μου Α95.Είμουν μέσα στον Λευκό Πύργο όταν την τράβηξα!:)

post-966-1416071507,9934_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Τζώρτζης [Σήμερα, στις 00:02]

καλά το τζαμάκι μέσα στην απελπισία είανι :D:p:P

Φαίνεται θα έχουν κάτι αιώνες να το καθαρήσουν.:)(είναι σαν να έχουν πεταχτεί γάλατα επάνω)

Βέβαια υπάρχει και το άλλο.Πως θα το καθαρήσουν?Θα ανεβαίνουν με σκάλες από την έξω μεριά του πύργου?

Αλλά εμένα το περιστέρι με ένοιαζε όχι το τζάμι!!:p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.