Jump to content



Μονιμα disconnects μεσω καλωδιου ΜΟΝΟ.


Recommended Posts

Μου το άλλαξαν κανονικα τελικά, ήταν άλλη πωλήτρια όμως, δεν είπε τίποτα. Όλα κανονικα.

Πιστεύω ότι η άλλη προσπαθούσε να μου πουλήσει συμβόλαιο αλλά έπεσε σε λάθος άτομο [emoji14]

Στο μεταξύ μου έδωσαν ένα ZTE το οποίο φαίνεται αρκετά καλύτερο από το σάπιο Technicolor. Καλύτερο σήμα WiFi κατά πολύ. Παίζουν 2 ονλαιν γκειμς που δεν έπαιζαν πριν. Πολύ αναλυτικότερο μενού και πιο γρήγορο. Άντε να δούμε!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα! Ο πεθερός δε ξέρει απ'αυτά [emoji14]

Αυτά TA τεκνικωλορ τελείως αποτυχία πάντως έτσι; σήμερα ένας γνωστός μου είπε ότι άλλαξε 2 φορές.. για να δούμε και το ζτε

Link to comment
Share on other sites

Μου το άλλαξαν κανονικα τελικά, ήταν άλλη πωλήτρια όμως, δεν είπε τίποτα. Όλα κανονικα.

Πιστεύω ότι η άλλη προσπαθούσε να μου πουλήσει συμβόλαιο αλλά έπεσε σε λάθος άτομο [emoji14]

Στο μεταξύ μου έδωσαν ένα ZTE το οποίο φαίνεται αρκετά καλύτερο από το σάπιο Technicolor. Καλύτερο σήμα WiFi κατά πολύ. Παίζουν 2 ονλαιν γκειμς που δεν έπαιζαν πριν. Πολύ αναλυτικότερο μενού και πιο γρήγορο. Άντε να δούμε!

Ειλικρινα ελπιζω να ηταν το ρουτερ η αιτια του προβληματος σου [emoji15]
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να ηταν αυτο. Αυτο που με κανει να το πιστευω ηταν οτι τα online games που δοκιμαζα με το προηγουμενο , χωρις κανεναν απολυτως λογο , δεν επαιζαν. Το καθενα ελεγε τα δικα του. (το ενα εβγαζε ενα σφαλμα που εχει να κανει με firewall, ενω το firewall ηταν κλειστο, το αλλο απλα δεν ετρεχε- ειναι τα Crossfire και War thunder αντιστοιχα). Και τα 2 πλεον παιζουν μετα την αλλαγη του router. Σημειωτεον οτι technicolor ειχα στην Θεσσαλονικη , με τα παραπανω παιχνιδια να δουλευουν κανονικα. Ε τι δι@ολο;;; Αυτο πρεπει να ειναι το προβλημα! 

Σε βαθος χρονου (βασικα σε 2-3 μερες αν δεν αποσυνδεθει), θα καταλαβω αν ηταν αυτο 100%

Παντως ευχαριστω που μου δωσατε τα φωτα σας παιδια και για το ενδιαφερον σας! :D

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.