Jump to content



σύστημα για αλλόπιστο


enduracell

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από enduracell

Οk θα προτείνω και το e-shop τότες αν δε δω φως στη Λάρισα :)

Απο θέμα εγγύησης στο Cherry πήγαινε έπερνα παλια απο εκει και με το που χαλούσε κατι μου έδινε και καλύτερο , αν και ήταν και γνωστός ..

ακομα και το Βig City , Ram ... Παζαρια μπορεις να κάνεις στο StudioGabriel και στην ΓΡΑΜΜΗ..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell

Οk θα προτείνω και το e-shop τότες αν δε δω φως στη Λάρισα :)

Mα το e-shop ΕΙΝΑΙ πλεον στη Λαρισα βρε Γιαννικο μου... :D

Αρχική απάντηση από LordOfRings

.... StudioGabriel ...

STAY AWAY!!

Link to comment
Share on other sites

Τον τυπο που εχει το StudioGabriel τον ξέρω εχει πολύ χαβαλε , ενας φιλος μου δούλευε εκει ,, Δεν μπορω να πώ οτι εχει υψηλές τιμες σε σχέση με άλλους ,σε θέματα εγγύησης δεν ξέρω τι παίζει ..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από LordOfRings

Τον τυπο που εχει το StudioGabriel τον ξέρω εχει πολύ χαβαλε , ενας φιλος μου δούλευε εκει ,, Δεν μπορω να πώ οτι εχει υψηλές τιμες σε σχέση με άλλους ,σε θέματα εγγύησης δεν ξέρω τι παίζει ..

O Γαυριλος ηταν το 1ο μαγαζι που πηγα κ εκανα αναβαθμηση,το 96 αν θυμαμαι καλα.Ειναι μεν χαβαλες ΑΛΛΑ ειναι μεγαλος απατεωνας!Αμα πας κ το παιξεις ασχετος ειναι ικανος να σε πουλισει P3 για καινουριο!Αμα ξερεις τι ζητας οκ,αλλα απο rma....cry me a river...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από FrOsT

Την βρήκα! Αυτή ήταν P5P800:

http://www.asus.com/products/mb/socket775/p5p800/overview.htm

Mη του το κανεις αυτο.

Θα σου μιλησω ειλικρινα , παρε μια GB 1000 κατι μοντελο , ενα τροφοδοτικο pegasus 400αρι , και 2 WD 80 gb sata και δεν θα εχεις προβλημα.Οι τιμες στο περιπου ειναι 45 , 23 , 49χ2 + κανα 180αρι ο 3.2.Eπισης κοιταξε να του βαλεις κανα αλλο φανανακι μην τρελλαθει στο θορυβο.Οθονη καλη ειναι αυτη η lg.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell [Σήμερα, στις 08:16]

κάτσε γιατί τώρα με άφησες παξιμάδι :blink: έχει το e-shop μαγαζί στη Λάρισα?????

Αγαπητοί φίλοι.

Στην προσπάθεια μας να εξυπηρετήσουμε καλύτερα το κοινό μας στην επαρχία αποφασίσαμε να προχωρήσουμε στη δημιουργία μικρών τοπικών καταστημάτων τα οποία ονομάσαμε e-shop points. Ο στόχος αυτής της προσπάθειας είναι οι πελάτες μας στην επαρχία να απολαμβάνουν τα ιδια προνόμια των πελατών μας στην Αθήνα δηλαδή:

* Να μπορούν να μιλήσουν, αν το επιθυμούν, και πρόσωπο με πρόσωπο με ένα ενημερωμένο πωλητή και να δώσουν μια νέα παραγγελία επι τόπου την οποία και θα μπορούν να παραλάβουν μέσα σε 1 εργάσιμη ημέρα.

* Να μπορούν γενικότερα να παραλάβουν μέσα στις ώρες λειτουργίας του e-shop point τις παραγγελίες που μπορεί να έχουν στείλει είτε ηλεκτρονικά είτε τηλεφωνικά

* Να απολαμβάνουν την ίδια πολιτική εξόδων αποστολής με τους πελάτες στην Αθήνα. Δηλαδή δωρεάν αποστολή στο χώρο του πελάτη για παραγγελίες ύψους άνω των 90 .

* Να έχουν ολοκληρωμένη εξυπηρέτηση παραγγελιών από το e-shop.Ο πελάτης θα συναλλάσσεται μόνο με το e-shop χωρις να μεσολαβει οποιοσδήποτε άλλος ματαφορέας αφού το τμήμα διακίνησης του e-shop θα τον ενημερώνει τηλεφωνικά για την ώρα παράδοσης και η παραγγελία θα παραδίδεται από φορτηγό του e-shop.

* Να μπορούν να παραδίδουν ένα προιόν για service η αναβάθμιση στο e-shop point χωρίς να χρειάζεται να το αποστείλουν στην Αθήνα

Θεωρούμε ότι η δημιουργία των e-shop points είναι στην κατεύθυνση να βρεθούμε πιο κοντά και να εξυπηρετήσουμε πιο καλά όλο το κοινό μας. Ξεκινάμε αυτή την προσπάθεια με το 1ο e-shop point που θα είναι σύντομα κοντά σας στη Λάρισα. Στην Ηρώων Πολυτεχνείου 167.Αυτο σε πρώτη φάση θα καλύψει τις ανάγκες των πελατών μας για όλη την Θεσσαλία. Ήδη ετοιμαζόμαστε και για το επόμενο.

Φιλικά η ομάδα του e-shop

Πηγη: http://www.eshop.gr/eshoppoints.phtml

Τωρα παραγγειλε το απο e-shop και μην πολυκουραζεσαι κιολας...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vagouridis

Mη του το κανεις αυτο.

Για να το λέει ο Νονός κάτι ξέρει παραπάνω. :worship:

Εγώ την πρότηνα ως λύση για 775 δεν ήξερα κατα πόσο αξήζει η μητρική! :o

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vagouridis

Mη του το κανεις αυτο.

Θα σου μιλησω ειλικρινα , παρε μια GB 1000 κατι μοντελο , ενα τροφοδοτικο pegasus 400αρι , και 2 WD 80 gb sata και δεν θα εχεις προβλημα.Οι τιμες στο περιπου ειναι 45 , 23 , 49χ2 + κανα 180αρι ο 3.2.Eπισης κοιταξε να του βαλεις κανα αλλο φανανακι μην τρελλαθει στο θορυβο.Οθονη καλη ειναι αυτη η lg.

Eυχαριστώ νονέ :flower:, θα τα κοιτάξω να δω τι μπορώ να βρω απ αυτά.
Αρχική απάντηση από Gr_God

Πηγη: http://www.eshop.gr/eshoppoints.html

Τωρα παραγγειλε το απο e-shop και μην πολυκουραζεσαι κιολας...

έχεις δίκιο μου φαίνεται από το να τρέχω και να μη μπορώ να συνεννοηθώ σα το χαζό... :)
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell

κάτσε γιατί τώρα με άφησες παξιμάδι :blink: έχει το e-shop μαγαζί στη Λάρισα?????

Αρχική απάντηση από Samael

ΣΑΦΩΣ και θα το παρεις απο Λαρισα,αλλα απο το e-shop της motherland :D

http://www.eshop.gr/eshoppoints.phtml ;)

Ααα,κ ψηστον να παρει κανενα pc της προκοπης,aka AMD :hehe:

Aχχχ....δε με προσεχεις κ με στεναχωρας..... :(

Link to comment
Share on other sites

E καλα εσυ τι αγχωνεσαι? Αμα τα παραταει οντως τοσο ευκολα, μολις παρει τον Ρ4 θα του πεταξουμε ενα "Ειδες τι παθαινεις αμα δεν εχεις καλη FPU" και την επομενη μερα θα ξαναπαρει Α64!!

Link to comment
Share on other sites

A endu μην βαλεις φτηνο τροφοδοτικο με πρεσκοτ ( ξερεις αυτα τα 350watt που ερχονται μαζι με το κουτι ) .Τοσο το 300αρι της χεκ ( που το προτεινει και ο god ) οσο και το pegasus το 400αρι ειναι απλα αψογα.Θα εχεις προβληματα με τα αλλα τα τροφοδοτικα με μεσο βαρος κατου των 500γραμμαριων και τον πρεσκοτ.

Link to comment
Share on other sites

βρε τώρα θα τα παρατήσω που βγάζει η γή χορτάρι και κελαηδούν τα πουλάκια?:whistle2:

LOL μην ανησυχείτε παίδες τα Dual Cores δεν είναι μακρία.

Πάρη thanx για τις συμβουλές, τροφοδοτικό σίγουρα θα κοιτάξω να πάρω ένα από αυτά γιατί οι Press δεν είναι στραγάλια :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.