Jump to content



ΜΠΑΤΑΡΙΑ LAPTOP


jdrogas

Recommended Posts

για την μνημουλα δεν ξερω τι παιζει..........Καλαματα δεν ξερω εαν υπαρχει εξουσιοδοτημενο σερβις ωστε να την τοποθετησουν εκεινοι

(αλλιως κινδυνευεις να χασεις εγγυηση αν εχει ακομα)

εαν δεν υπαρχει εξουσιοδοτημενο σερβις μαλλον θα πρεπει να το στειλεις αθηνα στα κεντρικα......αλλα και παλι δεν ειμαι και σιγουρος......κατσε να ακουσεις και καμια αλλη γνωμη

Link to comment
Share on other sites

Ουτως η αλλως δεν εχει εγγυηση αλλα απο οτι ειδα στο manual ειναι αρκετα ευκολο να αλλαξω τη μνημη μονος μου εχει και οδηγιες.

Δηλαδη δεν υπαρχει μαγαζι μονο αντιπροσωπεια?Πουλιαδης και Infoquest

Φαρμακι πρεπει να ναι και οι δυο.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς οι τιμές στην Ελλάδα είναι φαρμάκι.

Μπορώ να κοιτάξω για μνήμη και για μπαταρία. Απλά στείλε μου ακριβώς το μοντέλο και τι μνήμη θέλεις μπας και σου βρω κάτι σε κα΄λη τιμή στην Αγγλία και να στο στείλω. Πάντως οι μπαταρίες στοιχίζουν περίπου 100Ε αν θυμάμαι καλά.

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεις να βοηθησεις οκ αν κι εχω βαλει ενα φιλο να ρωτησει στον Πουλιαδη.

Η μπαταρια ειναι αυτη http://www.laptopshop.co.uk/compaq-presario_700-laptop_battery-3-b2.htm

Για τη μνημη ψαχνω.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον τα νεωτερα.

Πουλιαδης μπαταρια 234 ευρω:confused:

Infoquest πρεπει λεει να στειλω φαξ με το ανταλλακτικο και αν δεν το ξερω να κανω πληρης περιγραφη του προιοντος που θελω αλλιως δεν μπορουν να με εξυπηρετησουν.

Γι αυτο κι εγω Γερμανια κατευθειαν 108 ευρω η μπαταρια με μεταφορικα.

Επισης μνημουλα βρηκα απο το fleamarket pc 133-256mb και την παρηγγειλα 71 ευρω.

Ευχαριστω για τις πληροφοριες παιδια;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.