Jump to content



Τρυπομαγαζα


fotme

Recommended Posts

Παιδια ξερετε που μπορω να βρω μαγαζια που το καθενα απο αυτα ασχολειται μονο με ενα αντικειμενο. Θελω να βρω

1. Θερμοσυστελομενα (ειχα ακουσει κοντα μοναστηρακι)

2. Φανακια

3. Μαγαζι που να πουλαει ροδακια, θελω να βαλω στο κουτι, τα οποια να εχουν και στοπ

4. Plexiglass ολων των ειδων

Thnx

Link to comment
Share on other sites

Για πλεξιγκλας εγώ χτες πηγα απο Ερμου και ασωμάτων (επι της Ερμού) έχει ενα μαγαζί σου κόβει αμέσως οτι θέλεις σε διαστάσεις και πάχος. Διπλα ακριβώς εχει μαγαζί με ροδες... πολλές ρόδες! :D

Link to comment
Share on other sites

Για να μην ανοιγω καινουργιο thread, απο που μπορω να βρω uv molex. επισης τι σωληνες για w/c προτεινεται οι οποιοι να ειναι διαφανοι ετσι ωστε να μπει uv reactive προσθετο. Ολα αυτα απο που ????? (βασικο)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fotme [22-12-2004 02:17]

4. Plexiglass ολων των ειδων

Όταν λες όλων των ειδών τι ενωείς;;Ότι μέγεθος θέλεις;;Ο πατέρας μου κάνει διαφημιστικές κατασκευές και μπορεί να κόψει ότι μέγεθος χρειαστείς....έχω βάλει και στο δικό μου pc όλο το πλα'ι'νό!!:devil: ’μα ενδιαφέρεσαι pm me:flower:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Michalis76

Αυτό σου κάνει??? Αν ναι στείλε pm

Οι υπόλοιποι που θέλουμε να μάθουμε επίσης να σου στείλουμε κι εμείς?:...:

edit: Πόσο κάνουν?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jpavly [Σήμερα, στις 17:17]

Οι υπόλοιποι που θέλουμε να μάθουμε επίσης να σου στείλουμε κι εμείς?:...:

Μultirama Extreme...

το πηρα και μολις τωρα τελειωνω το sleevαρισμα σε ενα Zalman 400

πολυ καλο και πληρες...

περισσευει και αρκετο sleeve και molexακια...

και εχει μεσα και τα εργαλεια...;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Michalis76 [Σήμερα, στις 17:34]

Πάντως τα καλά τα κρατάνε για την πάρτυ τους και δεν τα βάζουνε στο site :tomato:

ειναι σχετικα καινουρια παραλαβη και δεν εχουν προλαβει να ενημερωσουν βρε...

κατσε καλα..

εδω το site τους ηταν επι τρια χρονια "under construction"

και θα τα χαλασουμε στα updates.....

παλι καλα να λες...(και που εχουν site και που τα εφεραν...);)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από pontium

Όταν λες όλων των ειδών τι ενωείς;;Ότι μέγεθος θέλεις;;Ο πατέρας μου κάνει διαφημιστικές κατασκευές και μπορεί να κόψει ότι μέγεθος χρειαστείς....έχω βάλει και στο δικό μου pc όλο το πλα'ι'νό!!:devil: ’μα ενδιαφέρεσαι pm me:flower:

Thnx pontium για το offer, εννοω παχος, θα παω πρωτα Aσωματων αν δεν παιζει i ll keep in touch!!

μιχαλης 76> ψηνομαι για μπλε πιο πολυ.. , αν δεν βρω θα σου πω

κοπριτης> πουλανε τετοια στο multirama?, γιατι εκει εχω δει μονο sleeving οχι ολοκληρο κιτ με μολεξακια.

Γενικα ευχαριστω για το responce :inlove: :worship:

Link to comment
Share on other sites

τι σωληνες για w/c προτεινεται οι οποιοι να ειναι διαφανοι ετσι ωστε να μπει uv reactive προσθετο. Ολα αυτα απο που ????? (βασικο)

Για σωληνες μαλλον tygon ετσι, αλλα απο που? Οσο για το προσθετο δεν εχω βρει πουθενα, εσεις? Και κατι αλλο θερμοσυστελλομενα που παιζουν?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fotme [Σήμερα, στις 19:07]

Και κατι αλλο θερμοσυστελλομενα που παιζουν?

εχει μεσα αρκετο θερμοσυστελλουμενο το πακετακι των sleeves που θα βρεις στα Multirama...

εαν θες κι αλλο κοιτα στον Ασημακοπουλο στην πλατεια Καρυτση οπως προαναφερθηκε...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.