Jump to content



Σύντομη συνάντηση για Θεσσαλονίκη


Borg

Recommended Posts

Παιδιά με αφορμή λόγω ημερών από 24 μέχρι 27 θα είμαι Θεσσαλονίκη και σκέφτηκα μιας και είναι γιορτινές μέρες και παράλληλα αραλίκι να γίνει μια συνάντηση για να σας γνωρίσω επιτελούς από κοντά και γενικότερα η συνάντηση , τι λέτε ? :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Borg

Παιδιά με αφορμή λόγω ημερών από 24 μέχρι 27 θα είμαι Θεσσαλονίκη και σκέφτηκα μιας και είναι γιορτινές μέρες και παράλληλα αραλίκι να γίνει μια συνάντηση για να σας γνωρίσω επιτελούς από κοντά και γενικότερα η συνάντηση , τι λέτε ? :)

24 του μηνος, τι ωρα φτανεις; Απο 18:00 μεχρι περιπου 20:00-20:30 ειμαστε στον κλασικο καφε. Αν δε μας γνωρισεις ολους μαζι εκει, που θα μας γνωρισεις; :ρ

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω να κανω και μια προταση στους σαλονικιωτες και γενικοτερα βορειοελλαδιτες.........θα ανεβω Καιμακτσαλαν για διανυκτερευση γυρω στις 25-26-27.....οποιος ενδιαφερεται να το κανονισουμε.........

παντως για να μην υπαρχει παραπονο απο τους νοτιους εχω προμηθευτει ψηφιακη και αρκετα ΜΒ SD καρτες ωστε να ποσταρω στο λαμπη το σχετικο υλικο:T:

απο γνωστους που εχω δει φωτο πρεπει να ειναι μαγευτικο το τοπιο.....:happy2: :banging: :happy2:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen

24 του μηνος, τι ωρα φτανεις; Απο 18:00 μεχρι περιπου 20:00-20:30 ειμαστε στον κλασικο καφε. Αν δε μας γνωρισεις ολους μαζι εκει, που θα μας γνωρισεις; :ρ

Ποιο κλασσικό καφέ ???

Link to comment
Share on other sites

:whip: Tιμωρία και στους 2 προλαλήσαντες "θα παρακολουθαω προσεχτικα το φόρουμ"100 φορες γραμμενο με το χερι. Θα φερετε τις κολες σας την Παρασκευη στο Εγκωμιο (στην γωνια Μελενίκου & Καπετάν Μανώλη ) οπου γίνεται η καθιερωμενη Παρασκευατικη συναντηση για καφεδάκι και οχι μονο ,ανταλαγγες αποψεων,ανταλαγγές φωτογραφιών(ειναι καινούργια μοδα αυτο )

Αυτη την Παρασκευη θα κυκλοφορήσουν κατι φωτο του ........................... Περισοτερα μονο σε οσους παραβρεθούν. Μην το χασετε γιατι θα χασετε......

Link to comment
Share on other sites

11 το ''ακουσατε ακουσατε'' λειπει .

''ακουσατε ακουσατε .Αυτη την Παρασκευη θα κυκλοφορήσουν κατι φωτο του ........................... Περισοτερα μονο σε οσους παραβρεθούν. Μην το χασετε γιατι θα χασετε......''

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από eleven

Παρασκευη στο Εγκωμιο (στην γωνια Μελενίκου & Καπετάν Μανώλη ) οπου γίνεται η καθιερωμενη Παρασκευατικη συναντηση για καφεδάκι

Που ακριβώς είναι αυτό ??

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Borg [Σήμερα, στις 10:55]

thanx :)

θα ειμαι εκει :D

Συνήθως ποια άτομα έρχονται?

Συνήθως είμαστε πολλάαααααααα άτομα. Τώρα που είναι γιορτές δεν μπορώ να υποσχεθώ τίποτα... :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.