Jump to content



προβλημα με ιντερνετ


Recommended Posts

δεν μπορω να κανω αναζητηση πουθενα

...άρα ΔΕΝ έχεις πρόβλημα με το internet, το pc σου βλέπει και είναι συνδεδεμένο στο internet..?

Αναζήτηση δεν μπορείς να κάνεις..? 

Εάν έτσι, τότε ο τίτλος του θέματος έπρεπε να είναι: "πρόβλημα αναζήτησης στο internet", σωστά?

Ποιόν browser χρησιμοποιείς?

Δεν ρίχνεις και μία ματιά στις συνδέσεις σου? LAN καλώδιο (είναι κουμπωμένο σωστά?), router κλπ... εάν πραγματικά δεν έχεις internet και όχι απλά πρόβλημα αναζήτησης...

Link to comment
Share on other sites

"jamesbond" φίλε μας,

πολύ μονολεκτικά, μπερδεμένα και "κατασκοπικά" μας τα λές μέχρι στιγμής...

Με αυτόν τον τρόπο πρέπει εμείς να κάνουμε τον κατάσκοπο..!  για να καταλάβουμε...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Την ημερομηνία και ωρα την ελεγξες αν είναι σωστα; Facebook μπαινεις κανονικά;

Είσαι μήπως με Firefox?

Η ωρα και ημερομηνία παίζει ρολο στο https.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το πρόβλημα είναι οτι όταν πας να ανοιξεις google σου πετάει ενα σφάλμα. Δε μας λες ποιο ειναι βέβαια.

Αλλά δε στο κανει παντα. Μπορείς σε παρακαλώ να μας βγαλεις με screenshot το πρόβλημα γιατί δεν μπορω να μαντεψω κάτι άλλο χωρίς περαιτέρω στοιχεια. Μου θυμίζεις εναν πελατη.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Γιατι ζητωντας επανειλημμενα ολα τα παιδια να γινεσαι σαφης σε αυτα που λες, να δινεις σωστα τις πληροφοριες ωστε να βοηθησουμε ,σφυριζεις αδιαφορα και απαντας με 5 λεξεις. 

 

Τι να πιστεψουμε τελικα εμεις;

 

Ας πουμε για να το κανω πιο λιανα, εδω δεν ειναι text message με οριο τους 160 χαρακτηρες. 

Εαν ζητας βοηθεια πανω σε κατι και αρχιζεις ενα θεμα δε πρεπει να ειναι του τυπου αυτου για παραδειγμα. Ουτε σαν το παρον θεμα. Τα λεω με καλη διαθεση και καλο σκοπο, για να βοηθησω τους συμφορουμιτες , αλλα και εσενα.

 

Εγω εχω ενα προβλημα με το σκυλι μου , τι μπορει να ειναι; Μπορεις να απαντησεις σε μια τετοια ερωτηση σε ενα forum ? Εαν δε σου πω οτι το σκυλι μου εχει αυτο και αυτο σα συμπτωμα, δε θα καταλαβεις τπτ , θα αναγκαστεις να με ρωτας πραγματα τα οποια θα επρεπε να εχω ρωτησει απο την αρχη ΕΓΩ , ωστε να λαβω βοηθεια. 

 

Πιστευω να σε καλυψα.

 

ΥΓ: Τελος καλο ολα καλα εφοσον το προβλημα σου λυθηκε! 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.