Jump to content



Πως μπορω να δημιουργησω νεο account στο Linage Chaotic Chronicle?


CrazyWolf

Recommended Posts

Γεια σε ολους και χρονια πολλα!

Ειμαι νεο μελος και θα εκτιμουσα τη βοηθεια σας σ' το παρακατω θεμα.

Ειμαι πορωμενος με ενα παιχνιδι που ειδα τον ξαδερφο μου να παιζει τις προαλλες!

Το παιχνιδι αυτο λεγεται Linage Chaotic Chronicle και το κατεβασα απ το ιnternet για να to παιξω! Μονο που οταν το εγκατεστησα ζητουσε ID και password και ετσι πρεπει να δημιουργησω νεο account. Το ιδιο το παιχνιδι δεν με αφηνει να κανω διαμεσου του και πρεπει να δημιουργησω ενα μεσω internet! Μηπως ξερετε πως?

Θα εκτιμουσα πολλυ τη βοηθεια σας.

CrazyWolf

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Καλωσήρθες και από εμένα:)

Βασικά αν παίξεις το παιχνίδι από official servers, πρέπει να πληρώνεις μία μηνιαία συνδρομή.

Από την άλλη υπάρχουν και free servers, όπως αυτού του noobwars.gr

Για ρίξε μία ματιά και εδώ http://www.noobwars.gr

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ ρε παιδια αλλα στις σελιδες που μου δωσατε δεν βρισκω που πρεπει να παω!

Οσο για τη σελιδα που μου εδωσε ο wrong method δεν ενδιαφερομαι να κατεβασω αλλα να δημιουργησω ενα νεο account.:confused:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ωραιος. εκανα και εγω account στο noobwars.

αλλα παω να κατεβασω το παιχνιδι απο εδω: http://www.lineage2.com/pds/pds_client.html, και προσπαθει να ανοιξει αυτο: ftp://l2clientdownload.lineage2.com/Chronicle02/L2_C2_Installer.zip οπου και παγωνει, δεν κανει τιποτα.. :dots: Τι κανει;;

Υπαρχει μηπως, να το κατεβασω απο καποιο αλλο ftp?????

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από CrazyWolf

Γεια σε ολους και χρονια πολλα!

Ειμαι νεο μελος και θα εκτιμουσα τη βοηθεια σας σ' το παρακατω θεμα.

Ειμαι πορωμενος με ενα παιχνιδι που ειδα τον ξαδερφο μου να παιζει τις προαλλες!

Το παιχνιδι αυτο λεγεται Linage Chaotic Chronicle και το κατεβασα απ το ιnternet για να to παιξω! Μονο που οταν το εγκατεστησα ζητουσε ID και password και ετσι πρεπει να δημιουργησω νεο account. Το ιδιο το παιχνιδι δεν με αφηνει να κανω διαμεσου του και πρεπει να δημιουργησω ενα μεσω internet! Μηπως ξερετε πως?

Θα εκτιμουσα πολλυ τη βοηθεια σας.

CrazyWolf

Που 'σαι ρε άρχοντα????

Καλώς ήρθες. Χρόνια πολλά για χθές!

Γιάννη! εμένα δεν με κάλεσες???Θα δεις

:p :p :hehe::rip:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ghost17

Ωραιος.. astrolabε το εβαλα και κατεβαινει thanks..!!!!! :T: Μετα ομως μπορω να παιξω με το ιδιο και στον Bnb αν εχω κανει account?????

Πρέπει να χώσεις το αντίστοιχο ini αρχείο μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Ghost17 θα σε βοηθησω γιατι με βοηθησαν και τα παιδια απο εδω!

Το μονο που εχεις να κανεις ειναι να επισκεφτεις τη σελιδα l2.noobwars.gr

εκει θα βρεις ενα κουμπι που λεει register. Το πατας και συμπληρωνεις τα στοιχεια σου.

Περιμενεις λιγο και...

ΕΧΕΙΣ ΕΓΓΡΑΦΕΙ ΣΤΟ SERVER NOOBWARS!!!

ΚΑΛΗ ΕΓΓΡΑΦΗ!

:D

Link to comment
Share on other sites

Thanks αλλα το εχω ηδη κανει αυτο CrazyWolf, απλως ρωταω αν μπορω να παιξω και στον Bnb με το συγκεκριμενο download που μου ειπε παραπανω ο astrolabos. Εχοντας ανοιξει και εκει account?????

Θα κοιταξω και στο forum του Bnb για το lineage, να δω περισσοτερα info..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.