Jump to content



Πως μπορω να δημιουργησω νεο account στο Linage Chaotic Chronicle?


CrazyWolf

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από RaNd

Μπορειτε με ενα edit του l2.ini να συνδεστε και στους 2 servers με 1 ini αρχειο, απλα επιλγεντας

server απο το μενου..

Πως ρε σύ; δοκίμασα να ανοίξω το l2.ini και δε βρήκα άκρη, όλα γιαπωνέζικα μου τα βγάζει....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από RaNd

Χρειαζεσαι το L2 Decrypter ( http://www.online-games.gr )

Mετα ειναι σαν ενα απλο ini αρχειο.

ΜU suX A lOt :p

Και μια βοήθεια πώς το χρησιμοποιούμε;

Δοκίμασα να βάλω

ServerAddr=83.174.133.10

ServerAddr=212.251.31.10

όπως και

ServerAddr=83.174.133.10; 212.251.31.10

Αλλά τπτ. Καμμία ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εκανα και εγω νεο account στο Bnb και εφτιαξα και clan!!! Μηπως θες να μπεις μεσα ghost 17? Ρε astrolabe δεν σε εχω δει ποτε στον server εδω και ενα μηνα!!! Τοσο γκαντεμησ ειμαι???:hmm:

:computer: :rant: :wall: :bye:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από CrazyWolf [Χθες, στις 22:58]

Ρε παιδια εκανα και εγω νεο account στο Bnb και εφτιαξα και clan!!! Μηπως θες να μπεις μεσα ghost 17?

Πως δημιουργω χαρακτηρα στο παιχνιδι????? Τhanks CrazyWolf αλλα τωρα παιζει εξεταστικη.. Σε δυο βδομαδες που θα εχουν τελειωσει ολα, θα σου πω :T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από CrazyWolf

Ρε astrolabe δεν εννοω στον bnb αλλα στο noobwars!!Τι lvl εισαι? :wall:

23

Συγχωρέστε την ασχετοσύνη μου..

Αλλα για το Lineage χρειάζεται ADSL η και η ISDN είναι οκ??

και η PSTN υποφέρεται ;)

Link to comment
Share on other sites

ξέρει κανείς πού να βρω το client του chronicle 1 , εκτός από το noobwars γιατι από κει κατεβαίνει με 2 kb/sec και δε λέει να κατεβάσεις αρχείο 1,5GB έτσι. Μέχρι στιγμής στο νετ βρίσκω διαθέσιμο το chronicle 2 από το official site

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από antonisk7

ξέρει κανείς πού να βρω το client του chronicle 1 , εκτός από το noobwars γιατι από κει κατεβαίνει με 2 kb/sec και δε λέει να κατεβάσεις αρχείο 1,5GB έτσι. Μέχρι στιγμής στο νετ βρίσκω διαθέσιμο το chronicle 2 από το official site

Aπο torrent που το ειχα κατεβασει δε φαινετε να παιζει....

Κανει update τα αρχεια του patch που εβαλα χειροκινητα....

Link to comment
Share on other sites

Από noobwars εγώ το είχα κατεβάσει με φυσιολογικές ταχύτητες για ADSL, το patch για το chronicle 2 δεν μπορείς να το χρησιμοποιήσεις σε τίποτα αν δεν παίζεις σε official server, όταν το υποστηρίξουν και οι διάφοροι free servers τότε θα υπάρξει και ανάλογο patch για τους ανάλογους client.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Samael

Δηλαδη κανω κατι λαθος?Μολις τρεχω το exe παει να κανει auto update και κολαει μετα απο ωρα εδω....

Οχι autoupdate...

Πρέπει να τρέξεις το L2.exe απο το φάκελο system.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορείς να παίξεις με αυτόν τον client στους ελληνικούς free server, την πατήσανε κι άλλοι πριν. Κατέβασε το lineage από το noobwars και επίσης από τον ίδιο δυκτιακό τόπο κατέβασε και το update. To update περιέχει κάποια αρχεία που πρέπει να τα κάνεις overwrite στην εγκατάσταση του παιχνιδιού. Για να μην παραξενευτείς, δεν έχει κάποιο αρχείο για να κάνεις εγκατάσταση το παιχνίδι που θα κατεβάσεις από το noobwars, απλά κάνεις unzip τα αρχεία σε έναν φάκελο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από astrolabos

Οχι autoupdate...

Πρέπει να τρέξεις το L2.exe απο το φάκελο system.

@@ τελικα......

Δες την φωτο...

Αρχική απάντηση από cherryman

Δεν μπορείς να παίξεις με αυτόν τον client στους ελληνικούς free server, την πατήσανε κι άλλοι πριν. Κατέβασε το lineage από το noobwars και επίσης από τον ίδιο δυκτιακό τόπο κατέβασε και το update. To update περιέχει κάποια αρχεία που πρέπει να τα κάνεις overwrite στην εγκατάσταση του παιχνιδιού. Για να μην παραξενευτείς, δεν έχει κάποιο αρχείο για να κάνεις εγκατάσταση το παιχνίδι που θα κατεβάσεις από το noobwars, απλά κάνεις unzip τα αρχεία σε έναν φάκελο.

Οκ ευχαριστω :T:

Το θεμα ειναι οτι κατεβαζει ελεεινα.... ~9kb/s κ θα κανει καμια μερα ακομα... :rant: :rant:

post-119-1416071565,222_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.