Jump to content



Αργό SONY VAIO PCG-71211M μετά από format


Recommended Posts

Μου εχει τυχει μετα απο recovery ή και clean install να θελω κ 2 μερες συνεχωμενες για να εγκαταστησω ολες τις ενημερωσεις και στο ενδιάμεσο ο υπολογιστης να ειμαι αδυνατο να χρησιμοποιηθει. Μετα ομως συνερχεται.

Θα σου προτεινα να κανεις ολες τις ενημερώσεις οσο και να παρουν κ μετα να δεις τον πως αποκρίνεται το συστημα. Αν παραμενει αργο κανε ενα clean boot στα windows φορτωνοντας μονος τις υπηρεσιες της ms χωρις καμια διεργασια για να βεβαιωθεις αν προλαλειτε απο καποια εφαρμογη τριτου κατασκευαστή.

αυτο εκανα , βέβαια άρχισα το recovery για 2η φορά γιατι την πρώτη φορά κάτι δν πήγε καλα όταν περνούσε τις ενημερώσεις και κόλλησε και δν μπορούσα να κάνω τπτ , και το ξανά εκανα, ολα καλα τωρα τελείωσε όλες τις ενημερώσεις έκλεισα και το update για να μην τραβάει μνήμη και ολα καλα , ευχαριστώ όλους όσους καταθέσαμε την άποψη τους στο πρόβλημα μου . Peace [emoji111]️
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Και πως έκανες το αρχικό restore to factory settings αν επιτρέπεται;  Γιατί δοκίμασα εδώ σε ένα όλα τα συνήθη F6-7-10 κλπ και δεν τα έχω καταφέρει ακόμα!

 

(Oύτε το κουμπί "Vaio" κατά την εκκίνηση.  Νομίζω μάλλον κάποιος έχει φορμάρει τον σκληρό και έχασε το partition)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.