Jump to content



Μαύρος αντάπτορας για ASUS Χonar Essence STX


Recommended Posts

γεια σας εχω χασει τον   μαυρο αdaptora apo tin asus stx karta hxou  και για να δουλεψει  αυτη  h καρτα ηχου σε  5.1  οptikal  χρειαζετε  ενα  toslink καλωδιο αλλα και τον μαυρο adaptora  που ειτανε μεσα στην συσκευασια οταν πηρα την καρτα ηχου,, εχο ανεβασει και μια φοτο απο τον   μαυρο adaptora..Τι κανω σε αυτην την περιπτωση  γιατι εχω ανχωθει παρα  πολυ................


http://www.guru3d.com/articles-pages/asus-xonar-essence-stx-soundcard-review,2.html

 

εινε σε ενα σακουλακι μαυρο   φενετε στο λινκ

απλα το εχω χασει,  τωρα τι κανω;;;;;

post-66004-0-95643800-1434673046.jpg

Έγινε επεξεργασία από mikealfonsoos
Link to comment
Share on other sites

δες το λινκ σε παρακαλω που σου στειλα

 

 

 
δες εδο..
στο  λινκ  
 
 

http://www.hartware.de/review_1733_2.html

 

πανω εινε ο χρυσος

και απο κατο εινε  αυτο που εχω χασει αυτο με το μαυρο χρωμα

Έγινε επεξεργασία από mikealfonsoos
Link to comment
Share on other sites

Δές εδώ τι σε βολέυει από όλα ( εκτός από αυτό που δεν σου κάνει )

 

Ανάλογα τη διαθεσιμότητα και το πόσα λεφτά έχεις στην τσέπη σου , διαλέγεις και ένα, ίδια είναι

 

Επίσης, σε προλαβαίνω, λέγοντάς σου ότι όλα αυτά είναι ακριβώς ίδια με αυτό που έχεις χάσει, δηλαδή "μετατροπέας οπτικής ίνας από 3.5mm σε TosLINK"

 

TOSLINK (Toshiba Link) είναι αυτό εδώ ακριβώς και είναι τρόπος διασύνδεσης οπτικών ινών.

 

 

Tα Edifier έχουν μέσα καλώδιο οπτικής ίνας που φαίνεται να είναι TOSLINK σε TOSLINK. Nαι, δεν είχαν μέσα θα έπρεπε να αγοράσεις

 

 

Προσοχή με τα απανωτά μηνύματα, χρησιμοποίησε το EDIT

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.