Jump to content



Φρέσκος υπολογιστής και φρέσκο format?


Recommended Posts

Με άριστα το 10 τα αρχεία ήταν σημαντικά στο 12!!!

Θα δω μήπως κάνω ανάκτηση μέσω του παλιού σκληρού που έκανε την μεταφορά με πρόγραμμα ανάκτησης αρχείων ίσως έχει αφήσει ιχνη.

ξερω οτι το κραξιμο δε βοηθαει τετοιες ωρες , αλλα βρε ανθρωπε....εχεις τοσο σημαντικα αρχεια και τα εχεις μονο μια φορα ;;

Πιστευω να βγαλεις ακρη και την επομενη φορα να προσεχεις διπλα! (την εχουμε πατησει ολοι.αστα)

Καλα ξεμπερδεματα φιλε μου

Link to comment
Share on other sites

ξερω οτι το κραξιμο δε βοηθαει τετοιες ωρες , αλλα βρε ανθρωπε....εχεις τοσο σημαντικα αρχεια και τα εχεις μονο μια φορα ;;

Πιστευω να βγαλεις ακρη και την επομενη φορα να προσεχεις διπλα! (την εχουμε πατησει ολοι.αστα)

Καλα ξεμπερδεματα φιλε μου

Ναι ξέρω και καταλαβαίνω .

Απλά ξέρεις τι ? είναι αυτό που λέμε καινούργιος σκληρός σιγά τι προβλη.α να έχει εφόσον άνοιξε στην αρχή και ήταν καθαρός κτλ ? οπότε τον φόρτωσα με αποκοπη για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο κιόλας φαντασου...

Link to comment
Share on other sites

ενταξει, και αλλοι την εχουν πατησει με ακριβως την ιδια λογικη. Παθαινεις και μαθαινεις. Κριμα στα δεδομενα που χανεις αν ειναι αναντικαταστατα..

το καταστημα πες μας, χωρις κραξιμο να μη μας κυνηγησουν και οι αδμινς

Link to comment
Share on other sites

ενταξει, και αλλοι την εχουν πατησει με ακριβως την ιδια λογικη. Παθαινεις και μαθαινεις. Κριμα στα δεδομενα που χανεις αν ειναι αναντικαταστατα..

το καταστημα πες μας, χωρις κραξιμο να μη μας κυνηγησουν και οι αδμινς

41e9b09d0c7fabcc93eeccbef934afd7.jpg

το γελιο το έχω ξανά πάθει οπότε πιστεύω ότι φταίω καθαρά εγω.

Αλλά ντάξει επειδή την έπαθα πάλι θα προσέχω παραπάνω από σήμερα και μπρος.

Το μαγαζί με αντιμετώπισε άριστα , μου έδωσαν σκληρό με μεγαλύτερη αξία με διαφορά τσάμπα και έδωσαν RMA τον πρώτο με μπροστά μου να σημειώνουν ότι ήρθε "χρησιμοποιημενος" ενώ δεν έγραφε κάτι τέτοιο και ότι έχασα αρχεία κτλ.

Οπότε έμεινα ευχάριστη μένος μέσα στην ατυχία μου.

Απλά τώρα το κακό είναι τα αρχεία που χάθηκαν .Κρίμα !

Link to comment
Share on other sites

41e9b09d0c7fabcc93eeccbef934afd7.jpg

το γελιο το έχω ξανά πάθει οπότε πιστεύω ότι φταίω καθαρά εγω.

Αλλά ντάξει επειδή την έπαθα πάλι θα προσέχω παραπάνω από σήμερα και μπρος.

Το μαγαζί με αντιμετώπισε άριστα , μου έδωσαν σκληρό με μεγαλύτερη αξία με διαφορά τσάμπα και έδωσαν RMA τον πρώτο με μπροστά μου να σημειώνουν ότι ήρθε "χρησιμοποιημενος" ενώ δεν έγραφε κάτι τέτοιο και ότι έχασα αρχεία κτλ.

Οπότε έμεινα ευχάριστη μένος μέσα στην ατυχία μου.

Απλά τώρα το κακό είναι τα αρχεία που χάθηκαν .Κρίμα !

ΠΟΙΟ μαγαζι? Δηλαδη το ονομα του μαγαζιου

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.