Jump to content



ψαχνω 2 μετατροπεις...1 usb 2.0 και ενα VGA:


abarth

Recommended Posts

1) o 1oς θελω να ειναι απο τη μια usb2.0 αρσενικο και να δινει 2-4 εξοδους παλι usb2.0 ... δλδ απο ενα usb να παιρνω τελικα 2 ή 4

2)εχω ενα καλωδιο απο ενα video decoder που καταληγει σε VGA και το συνδεω σε μια LCD οθονη. Θελω ομως να μπορω να συνδεω συγχρονως ΚΑΙ στο Laptop μου :) ... πως μπορει να γινει αυτο? Δλδ να εχω την ιδια εικονα απο το decoder ΚΑΙ στην LCD (αυτο γινεται τωρα) ΚΑΙ στο Laptop ...

Link to comment
Share on other sites

Έλα ντε, πεστο! Το Tomorrow. Δεν κάνεις διαφήμιση! Το παιδί ψάχνει να κάνει τη δουλειά του. Δεσμεύεσαι από κανένα συμβόλαιο και δεν το λές;

Μα καλά αυτό το περιοδικό όλο τέτοια μπιχλιμπίδια βάζει για να πουλάει; Μου θυμίζει τα γυναικεία περιοδικά που δίνουν δώρο τσάντες, ρολόγια, μπιχλιμπίδια...

Link to comment
Share on other sites

διακλαδωτη για vga εχει στανταρ το πλαισιο

για usb hub να προσεξεις να παρεις καποιο με εξωτερικη τροφοδοσια αν ειναι να συνδεσεις ανεργοβορες συσκευες πχ printer και να ειναι επισης usb 2.0 διοτι αν παρεις αλλο θα δουλευεις σε usb 1.1 με μειωμενη ταχυτητα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ison

διακλαδωτη για vga εχει στανταρ το πλαισιο

για usb hub να προσεξεις να παρεις καποιο με εξωτερικη τροφοδοσια αν ειναι να συνδεσεις ανεργοβορες συσκευες πχ printer και να ειναι επισης usb 2.0 διοτι αν παρεις αλλο θα δουλευεις σε usb 1.1 με μειωμενη ταχυτητα.

LOL βρε ison, οι printers έχουν δικιά τους τροφοδοσία! Σκέψου να παίρνανε από το PC!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis

LOL βρε ison, οι printers έχουν δικιά τους τροφοδοσία! Σκέψου να παίρνανε από το PC!

Εχεις δικιο τελοσπαντων ακυρο το παραδειγμα στην θεση του printer βαλε οποιαδηποτε συσκευη χρησιμοποιει το usb και για τροφοδοσια.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.