Jump to content



αγορα κινητου


SirMomus

Recommended Posts

Πέθανε εντελώς το κινητό μου πλέον... οπότε ακούω πάλι γνώμες :ΡΡ
Και τρόπο να πάρω με τα καπιταλς γιατι δεν μπορουσα τις προαλλες :(

Κινητο απο 100 εως 150 ευρω
εχουμε ηδη 3 επιλογες 
1.Mstar M1 Pro 4G
2.
Ulefone Be Pro
3.Mlais MX

για λεγετε απόψεις και ιδεες!!

Link to comment
Share on other sites

μπα δεν μου αρεσουν τα winphones :/ καλά γερά, αλλά υστερούν σε επιδόσεις χωρίς λόγο... κατ εμέ η microsoft πρέπει να κάνει αλλαγές στις τιμές της να φάει το android αλλά δεν... 

Link to comment
Share on other sites

αλλά υστερούν σε επιδόσεις
 

 

Τι κανουν; Μπερδευεσαι... Σε επιδοσεις σε αυτο το ευρος τιμης στερουνται μονο τα android.. Ειδικα τα επωνυμα... Μερικες κινεζιες ειναι καλες... Στο αλλο θρεντ νομιζω ο basilic ηταν κατατοπιστικος (ειχες ηδη ενα thread που ρωτας για κινητο στο μεταξυ). 

 

Αν δε σου αρεσει σα λειτουργικο , ειναι αλλο καπελο..

Link to comment
Share on other sites

το ξερω ρε και εχουμε μιλησει και pm με το basili απλα εχουν βγει στο μεταξυ καποια... γι αυτο εβαλα και τα τρια στα οποια ειχαμε καταληξει τοτε... απλα δεν ξερω τι να κανω γιατι η paypal δε με αφηνει να αγορασω :( (βασικα γι αυτο ξαναβαλα ποστ απλα επι τη ευκαιρια ειπα μηπως υπαρχει και καμια καινουργια ιδεα)
M1 pro
Xiaomi Redmi Note 2

Kingzone N5
Mlais M52 Red Note
Meizu m2 
σ αυτα ειμαι εγω... τωρα τα επώνυμα .. to lumia πχ εχει 8 gb 3g κλπ και χαλια antutu...
Link to comment
Share on other sites

 

Xiaomi Redmi Note 2

 

 

Τώρα που βγήκε με κουπόνι στα 179,99$ η 32Gb έκδοση νομίζω είναι ότι καλύτερο σε αυτή την στιγμή. Αν θες κάτι που να παίζει τα πάντα σαν κινητό των 300-400ευρώ είναι μονόδρομος. Διαφορετικά όπως είπαμε υπάρχουν συμβιβασμοί και παίρνουμε κάτι φθηνότερο :)

 

Όσο για το paypal αν δεν μπορείς να περάσεις μόνος σου λεφτά με την γνωστή διαδικασία ζήτα από κάποιον να σε εξυπηρετήσει. (αν δεν κάνω λάθος το fee είναι 0,35+3,4%)

Έγινε επεξεργασία από BasiliCeLew
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλά τα bench στα κινητά δεν έχουν καμμία σχέση με το πως ρολαρει το καθενα. Δεν είναι καν κριτήριο ειδικά σε αυτή τη κατηγορία τιμών.

Μεταξύ αυτων , το redmi note φαντάζει αρκετά καλό, καθώς και το meizu.

Με τα cc να δούμε πότε και αν θα στρωσουμε

Link to comment
Share on other sites

αν το xiaomi note 2 είχε 3GB ραμ θα ήταν πάρα πολύ καλή επιλογή και ας ήταν και 30usd πάνω. 

 

sirmomus έχεις κάνει request στο paypal? 

 

 

edit επειδή αναφέρθηκε η meizu και είχα το m1 note για ένα μήνα, δεν με βόλεψε η έλλειψη των keys. 

Έγινε επεξεργασία από p_under
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

αν το xiaomi note 2 είχε 3GB ραμ θα ήταν πάρα πολύ καλή επιλογή και ας ήταν και 30usd πάνω. 

 

Πιστεύω ότι θα χαλούσε την ναυαρχίδα τους... Για αυτό και το άφησαν στα 2Gb για να μην το κοιτάνε σαν εναλλακτική.

Link to comment
Share on other sites

ti request? μαλλον οχι...

 

κάνε αυτό που λέει εδώ και αν τελικά θες είχες δίκιο γι αυτό που μου πρότεινες στο pm, το σκέφτηκα καλύτερα :)

Πιστεύω ότι θα χαλούσε την ναυαρχίδα τους... Για αυτό και το άφησαν στα 2Gb για να μην το κοιτάνε σαν εναλλακτική.

και εγώ mi4w 3gb έχω και δεν το αλλάζω αλλά και αυτοί αυτή την χρονιά τα δίχασαν τον κόσμο με τα 2 MI Notes και την καθυστέρηση τους. πλέον το mi4 ειναι μεν το μικρό flag αλλά όχι για πολύ! 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.