Jump to content



speed up TCP/IP


Jumex

Recommended Posts

Πολλοι απο σας σιγουρα θα το ξερετε...anyway...

Επειδη βαριεμαι να εξηγω :innocent: οσοι εχετε το win SP2 installed ,βαλτε αυτο το patchακι και θα δειτε απο 10-20 % αυξηση στο bandwidth της συνδεσης σας...:T:

Εγω προσωπικα ,απο τα 320kbps που ηταν το top μου πριν 5 λεπτα ,τωρα πηγα στα 363!!:upside: (αναφερομαι σε μια δεδομενη χρονικη στιγμη ετσι ωστε να αποκλεισω αλλους περιοριστικους παραγοντες)

http://www.lvllord.de/

ΥΓ.οταν το βαλετε ,περιμενετε λιγο πρωτου κλεισετε το dos-window και οταν σας πουν τα windows να αντικαταστησουν το unofficial file εννοειται οτι πατατε cancel...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jdrogas

Εμενα δεν μου εβγαλε αυτη την επιλογη που λες ρωτησε αν θελω να αλλαξει το οριο και να παει στα 50 και του ειπα yes.

Εκανα μ@μ#κια?

καλα εκανες...αλλα μετα επρεπε να σου βγαλει το win-notification για την αντικατασταση του αρχειου (οπου θα παταγες cancel)...anyway...ξαναδοκιμασε γιατι νομιζω οτι δεν μπηκε τωρα...και παντα -->50...οχι 10...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma [Σήμερα, στις 16:09]

δημητρη μηπως μπορεις να βαλεις το απευθειας λινκ για το πατς-ακι?????μολις ξυπνησα απο κρασοξενυχτι και δεν ξερω που παταω......ΧΙΚ.......θενκς:hehe:

ΕΔΩ ΜΕΘΥΣΜΕΝΕ !!!

:p :p

ΥΓ.κατεβαζεις το πρωτο zip της λιστας

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma [Σήμερα, στις 17:26]

οκ........ολα κυριλε.........να σαι καλα μητσο.........στην αλλη ερωτηση ακομα δεν μου απαντησες..........

α και που σαι............ετοιμαζε το μηχανακι σου για κανενα λανπαρτυ....:hmm:

Ο Βro ειναι στην...Αφεντρα του...:hehe: :hehe:

Πως να κουβαλησω ρε συ το σιδερενιο thermaltake??...θα μου φυγει ο κουλος...:sick: :sick:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Wolfenstein [Σήμερα, στις 17:40]

Δεν πειραζει που λεει :

EvID4226Patch212-en.zip EventID 4226 Patcher Version 2.12 (!!!english!!!)

Συγνωμη για την ερωτηση πάλι αλλά δεν θέλω να κάνω καμία γκάφα :p

δεν νομιζω γιατι ολα τα system files ειναι ιδια...σε ολες μα ολες τις εκδοσεις των XP...κατα 99,9% θα εισαι ΟΚ..

Link to comment
Share on other sites

Έλα βρε, μπες σε safe mode, κάνε copy το tcpip.sys στο desktop σου, κάνε την αλλαγή και αν δεν παίξει, βάζεις το παλιό.

Αν και από ότι είδα, παίρνει backup το scriptάκι και κάνει copy το tcpip.sys σε tcpip.sys.original.

Στον φάκελο system32/drivers αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω αλλα πριν 3 μερες έκανα format και σήμερα ξανα πέρασα τα αρχεία μου.

Αν όντος είμαι τοσο άτυχος θα πρεπει να κάνω format κάθε 3 μέρες :p

Τέλος πάντων, θα δοκιμάσω και ελπίζω να ειναι όλοι οι ’γιοι στο πλευρό μου :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.