Jump to content



κοντρα barton 2500+,για να σας δω


naz

Recommended Posts

Νaz επειδη μετακομιζω γιατι χωριζω (οχι με την Katsumi LOL) :055: δεν εχω πολυ χρονο τεσπα αγορασα ενα νεο ψυγειο Non Frost LG (παλι προτιμω τα Asians προιοντα) :055: κι ελπιζω καποια στιγμη να βαλω το PC μεσα στο ψυγειο για να ξαναδωσω 2.3 ρευμα μεσω BIOS (καπου 2.224 ειναι δε θυμαμαι καλα).....

Η μπορει να βαλω για τελευταια φορα μια και το θες το κλιματιστικο 18000 BTU σε λειτουργια αργοτερα το βραδυ και να ξαναδωσω ολα για ολα..... :116: :109:

Στη νεα μου κατοικια δεν παιζει κλιματιστικο ισως αγορασω κανενα επιτραπεζιο για να κανω αρβαλα......... :003: :031: :041:

Link to comment
Share on other sites

μαζι με ενα μεγαλο ανεμιστηρα απεναντι απο το παντα ανοικτο κουτι μου και το κλιματιστικο ανοιχτο........

μια απο τα ιδια και για μενα thor....συνεχως ανοιχτο με εναν ανεμιστηρα μεγαλο να το βαραει ολο και την χαλκινη volcano 11 με εναν καλο ανεμιστηρα....πολυ ζεστη αυτες τις μερες και διχως ac τι να κανεις.....?θα μπει και ac απο βδομαδα στο σπιτι,αλλο ενα + μετα την abit που σκοπευω να χτυπησω...τα panasonic ειναι καλα κλιματιστικα?(ασχετο)

seankon βαλε καμια μπυρα στο ψυγειακι και ασε το κουτι ησυχο...απο χειμωνα παλι....αλλιως νερακι με κυκλωμα extreme....

ρομελ σε βλεπω οριακα να το καψεις το εργαλειο,μην το ζοριζεις .......θα γινει καμια στραβη και αντε να βρεις καλο cpu παλι.....

μου φαινεται λαθος περιοδο βρηκα να το ανοιξω αυτο το θεμα,θα κλαψει κοσμος ετσι οπως παμε...... :046:

Link to comment
Share on other sites

διαιτα? εγω απο τοτε που αρχισα να πουσαρω τρελα τον barton ξαναρχισα το καπνισμα....ειδικα στο σημειο οπου μπουταρει με πολλα βολτ ειναι για πολλα τσιγαρα λεμε....κλειστηκαμε με τον ρομελ σε ενα δωματιο τις προαλλες με ac και ενα καλο εργαλειο και καναμε ενα πακετο σε dt....φανταζεσαι να μαζευτουμε 3-4 σε ιδια φαση τι εχει να γινει....θα θελουμε 24000btu για 30 sqm και παλι θα ντουμανιαζουμε....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.