Jump to content



Kατασκευη waterchiller R404 - 56K unfriendly


JohnFish

Recommended Posts

Λοιπον. Πρεπει να υπαρχει λαθος με το θερμομετρακι. Ετσι οπως το μετραω πρεπει να ειναι -39 με -40 η θερμοκρασια. Αυτα.

και παλι μια χαρα εισαι!

Μπραβο,πολυ καλη δουλεια!

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα φοβερη δουλεια!!! Έχω μεινει εκπληκτος! Με τα water blocks του επεξεργαστη και της καρτας γραφικων τι θα κανεις; Δλδ που θα τα βρεις και πως θα τα συνδεσεις ωστε να μην εχεις προβλημα διαρροης;

Link to comment
Share on other sites

Ομως για να σας προϊδεασω και για το επομενο project ψαχνω ηδη ενα evaporator για direct die. Oσον αφορα τις θερμοκρασιες, επειδη ακομα δεν ειμαι σιγουρος για το αν ειναι σωστες ο καλος "θεουλης" (λεγε με hipro) μου προσφερε να μου δανεισει το θερμομετρο του για 2-3 μερες ωστε να παρουμε και κανα σοβαρο δειγμα ρε παιδι μου :D :D

Link to comment
Share on other sites

Kαι τα ασχημα μαντατα ηρθαν. Οσο καιρο το εφτιαχνα προσπαθουσα να βρω μια λυση για να μπορεσω να το μεταφερω πανω (Σκωτια) με το courrier να ειναι η πιο επικρατεστεση. Οταν ομως μου ζητησανε 180 ευρω για να τη μεταφορα αλλαξα χρωμα. Οποτε η μοναδικη λυση ειναι η πωληση.

Παντως το χαρηκα πολυ αυτο το πρωτο "ταξιδι" στις θερμοκρασιες υπο το μηδεν. Εννοειτε οτι εχει και συνεχεια αλλα απο τη Σκωτια αυτη τη φορα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.