Jump to content


Τέλος για μένα...


AC9800PBA

Recommended Posts

  • Replies 43
  • Created
  • Last Reply

Aν κι ειναι σφικτα τα timings δοκιμασες να τα χαλαρωσεις?

Γιατι αν και με χαλαρα timings σου κανει τα ιδια τοτε ο επεξεργαστης δεν τραβαει εκει πανω μια και τα 240 FSB δε θεωρω οτι θα αποτελουν προβλημα στη μητρικη εδω με NForce2 πας 240+ (ενταξει σε ορισμενες περιπτωσεις) ποσο μαλλον σε Ιντελ.......

Με τι προγραμμα αποφανθηκες περι ασταθειας ή σου πεταξε μπλε οθονες?

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα εγω παντως πιστευω οτι θελει ταση γιατι μαλλον δεν εχει καλες τασεις η asus του...εμενα με στοck και με 1.43 πηγεναι 3400 :o απιστευτο?και φολνταρα κανονικα

αλλα δεν ειχα και 69 βαθμους το μαχ που εχω δει ειναι 60 με την stock ψυκτρα και οχι stock ρευμα

Link to comment
Share on other sites

Κοιταξε το εχουμε παραζαλισει το θεμα αν δεν παρεις πολυμετρο να κανεις σωστα τις μετρησεις τοτε χαιρετα μου τον πλατανο καλα δεν εχεις παρει ματι τι ζορια τραβαω με την Εροχ???

Μπορει να ειναι διαφορετικη πλατφορμα αλλα αυτο δεν εχει σημασια ειναι κακη κατασκευη μητρικης και φυσικα αν δεν ξερεις τι ρευμα δινεις πραγματικα τοτε ειναι πιο δυσκολο να βρισκεις τα ορια.....

Αυτη ειναι η γνωμη μου τα ειχαμε πει και στο chatroom καλη συνεχεια....... :017:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.