Jump to content



Ποιά 6800 ???


apotsi

Recommended Posts

Φυσικά και υπάρχει Ελλάδα....

Το βραδάκι θα την έχω στα χέρια μου....

ΝΑΙ !!!! ΤΗΝ ΑΓΟΡΑΣΑ !!!!

:109: :109: :109: :109:

Την έχω ήδη στα χέρια μου. Ας είναι καλά ένα πολύ καλός φίλος και συνάδελφος που πέρασε από την εταιρεία που είμαι και μου την άφησε. Το βράδυ θα γνωρίσει μεγάλες χαρές το PCάκι μου.

:005: :005: :005:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 40
  • Created
  • Last Reply

Μόλις την έβαλα και με default clocks (325/700) μου έβγαλε 8845 3DMarks στο 3DMark03.

Με λίγο τσιμπιματάκι (410/800) πήγε αισίως στα 10448 3DMarks, όπου και θα την αφήσω για καθημερινή χρήση.

Πείτε μου καλορίζικη....

:045: :045: :045:

Link to comment
Share on other sites

ME ΓEIA :023:

για πες και υποκειμενικα, πως σου φαινεται σε σχεση με την 9800.

βλεπεις διαφορα σε εικονα, σε ταχυτητα?

Είναι αισθητά πιό γρήγορη. Τόσο στα παλαιότερα παιχνίδια που είχα (NFSU, Colin 4), αλλά και τα καινούργια παιχνίδια που έβαλα (DOOM3, Splinter Cell: Pandora Tomorrow (που το είχε μέσα σε DVD, παρακαλώ...)) παίζαν μιά χαρά χθες όσο έπαιξα σε 1280x960 ή 1280x1024, 32bit 4AA, 8AF....

Νομίζω ότι ήταν μιά πολύ καλή αγορά.....

:)

Link to comment
Share on other sites

Απ' ό,τι έμαθα από τον Βάιο, οι LeadTek κάρτες ανέκαθεν ήταν υπερ-βολταρισμένες, γι' αυτό το λόγο παίρνουν και καλό OC. Η δικιά του φτάνει 420/820 κανονικότατα και χτυπάει μιά 11Κ στο 3DMark03.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εβαλα το Far cry batch 1.1 και τους καινουργιους forceware 61.77 και μου κανει κατι κουλα.Συγκεκριμενα εμφανιζονται texture απο το πουθενα ειδικα στην πρωτη πιστα.Τι γινετε ρε γαμωτο σε κανενα αλλο δεν μου τα κανει αυτα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια δεν εχει κανενας βαλει το Far Cry στην 6800 να μου πει αν του κανει τα κουλα που λεω παραπανω.Σημερα εβαλα και το Patch 1.2 αλλα τα ιδια.

Το έχω βάλει εγώ με τους 65.73 (νομίζω) και παίζει μιά χαρούλα...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.