Jump to content



Να 'μαι κ εγω....!


Guest GoriLLakoS

Recommended Posts

A64-FX 53

K8N NEO2 Platinum-54G

Sapphire ATI Radeon X800XT PE

DDR OCZ 2x512 PC 3700 EB DuaCH PE

PSU Fortron 550

1x160GB Seagate Barracuda NCQ

Altec Lansing 2.1

ΛOC Crt 17''

Lian Li PC-75B

MX1000 mouse

k μολις ξαναμαζεψω λεφτα παω για μια οθονη ΗΡ 23'' κ ηχεια creative 7.1!

Μερικα απο τα κομματια τα χω ηδη.τα υπολοιπα θα ερθουν μαζεμενα την τριτη....οπου κ θα τρελαθουμε στα bench.....ειδικα μολις παρω κ phase change...! :055: :055: :055:

Link to comment
Share on other sites

Τιποτα τωρα???? :012:

Γιατι μας τρωει ο πισινος μας γενικως..........

Ετσι για να δουμε την AMD Power........ :116: :116:

Tεσπα οταν ξαναμπω θα κοιταξω με τη μια το thread σου εκ νεου και καλοριζικο το συστημα.........:):)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον,παρελαβα την μητρικη εχθες το βραδακι κ αρχισα σημερα τις μετρησεις....εχω ενα προβλημα ομως....δεν μπαινει στα win με multi 13χ....ετρεχε default στα 2400 με 12χ200 κ τωρα ειμαι στα 2520 με 210χ12....idle44-46 k full52..!H μητρικη εχει undervoltage απο 1.50 δηλαδη ειναι συνεχεια στα 1.466 με 1.472.....μνημες ειναι 2.5-2-2-5....

Link to comment
Share on other sites

τι να πει κανεις για την περιπτωση σου...

δεν θα ειχα κανενα προβλημα να σε πληρωνα και 50 ευρω, μονο και μονο για να στησω εγω το τερας σου...

ΥΓ.ετσι και δεν δω αναλυτικοτατα benchmarks...θα σε :079: :p

Link to comment
Share on other sites

τι να πει κανεις για την περιπτωση σου...

δεν θα ειχα κανενα προβλημα να σε πληρωνα και 50 ευρω, μονο και μονο για να στησω εγω το τερας σου...

ΥΓ.ετσι και δεν δω αναλυτικοτατα benchmarks...θα σε :079: :p

λοιπον,το ξαναεκανα κομματια μονο κ μονο για σενα κ τον απο κατω...οποτε θελετε ελατε μαζι με 70ευρα κ ειστε οκ!χε!χε!

Λοιπον, rock stable στα 2.616 με 218fsb χ12(multi)...παω για burn in στις μνημες τωρα...αμα δεν τα περασω τα 3 GHz να μην με λενε Βασιλη..οπως ειπα κ πριν η μητρικη εχει πολυ undervoltage την εχω στο 1.60vcore κ παει στο 1.568με1.584.......temps 46idle 52full with stock air cooling..!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον,το ξαναεκανα κομματια μονο κ μονο για σενα κ τον απο κατω...οποτε θελετε ελατε μαζι με 70ευρα κ ειστε οκ!χε!χε!

Mην καταντησεις Intel........ :063:

Aν ριχνει την ταση η μητρικη ειναι @@ρια γιατι δεν τραβανε τοσο οι επεξεργαστες αυτοι ετσι κι αλλιως στα 3 γιγα κοντα θες πολυ ρευμα για να φτασεις και φυσικα extreme ψυξη.... :(

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.