Jump to content



Aerogate III (coming soon...)


Shaman

Recommended Posts

Η Coolermaster αποφάσισε να ανανεώσει λίγο τα προϊόντα της (και να μας τα ξανα-πάρει!). Ένα εξ αυτών είναι και το best-seller Aerogate. Αισίως φτάσαμε στο AerogateIII....

AerogateIII:

http://www.coolermaster-europe.com/nsite/products/functionpanel/aerogate/ald-v03/ald-v03.asp

Στo site της μπορείτε και το Musketeer2:

http://www.coolermaster-europe.com/nsite/products/functionpanel/musketeer/llc-u03/llc-u03.asp

Link to comment
Share on other sites

Ποτε μου δε συμπαθησα το aerogate,to III μου φαινεται ακομα πιο....κενο!!

σαφως ομορφοτερο το musketeer,ποιες οι διαφορες αναμεσα στο 1 & 2?

ιδια μου φαινονται!!

To 1 και το 2 έχουν κάποιες διαφορές στις ενδείξεις και επίσης στο 2 μπορείς να επιλέξεις χρώματα για το κάθε "gauge".

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

εγώ θέλω βασικά να μετράω θερμοκρασίες. είδα στο eshop ότι το aerogate III έχει 4 αισθητήρες για temps είναι σωστό αυτό? για να παο να κολλήσω τον ένα στο heatspreader τις cpu.

κανένας κανένα screenshot έχει από το δικό του σύστημα?

Link to comment
Share on other sites

Μια ίσος ηλίθια ερώτηση θέλω να κάνω. Το musketeer τι ακριβώς κάνει. Διάβασα ότι φιλτράρει τον ήχο αλλα δεν κατάλαβα πολύ καλά πως ακριβώς λειτουργεί και ποια η χρησιμότητα του σε έναν απλό χρηστη.

Link to comment
Share on other sites

Μια ίσος ηλίθια ερώτηση θέλω να κάνω. Το musketeer τι ακριβώς κάνει. Διάβασα ότι φιλτράρει τον ήχο αλλα δεν κατάλαβα πολύ καλά πως ακριβώς λειτουργεί και ποια η χρησιμότητα του σε έναν απλό χρηστη.

για να μη μπούμε σε λεπτομέρειες μεταξύ ενίσχυσης transistor και από λάμπα :) Απλός να πούμε πως δίνει ένα πιο "ζεστό" ήχο πιο κοντά σε ήχο που θα σου έδινε ένας ενισχυτής Τάξης A με λάμπα . δεν ξέρω το κατά ποσο στέκει στα λεγόμενα του το συγκεκριμένο device αλλα αν δεν δοκιμάσεις δεν θα μάθεις.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.