Jump to content



Βοηθεια, τι να παρω?


Avatar

Recommended Posts

Χμμ, εμένα όταν μου αντικατέστησαν την κάρτα μου με καινούρια, ο υπάλληλος έβγαλε τη καινούρια από το κουτί και την έβαλε στο δικό μου, ώστε τη χαλασμένη να την έχει στο καινούριο κουτι με τα CD και τα καλώδια σφραγισμένα. Εμένα βέβαια δεν με ένοιαζε, θα ένιαξε όμως όποιον κακομοίρη την αγόρασε είτε από stock house είτε ως καινούρια.

Επίσης παλιότερα μια εξωτερική θήκη firewire την πήρα, και ανοίγοντάς την είχε γρατσουνιές κλπ, σαφώς χρησιμοποιημένη, πάω πίσω επί τόπου και διαπιστώνω ότι οι άλλες συσκευασίες είχαν και εξωτερική ζελατίνα που σε εμένα έλειπε. Έγινε ένας μικρός χαμός και μου ζητούσαν χίλια συγνώμη κλπ.

Τι το ψάχνετε, θέμα τύχης είναι παιδιά. Εγώ πλέον όταν παίρνω κάτι καινούριο το ανοίγω επί τόπου και βλέπω τι έχει μέσα και σε τί κατάσταση είναι. Ειδικά σε κάρτες-μητρικές που δεν είναι σφραγισμένα τα κουτιά, κάνεις το σταυρό σου να είναι καινούριο και να δουλέψει.

Link to comment
Share on other sites

Αν κατάλαβα καλά η 9600 που λέει ο φίλος είναι ΑΤΙ.Είχα πάρει κι εγώ μια ΑΤΙ 9200 και μόλις την έβαλα στον (παλιό)Η.Υ μου έβγαζε κάτι περίεργα σχήματα (σαν...τούρτα) και ήτα καινούρια.Την πήγα πίσω και πήρα μια MX4000.Την κάρτα δεν την πήρα για παιχνίδια αλλά για να αντικαταστήσω την ΤΝΤ2 που είχα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.