Jump to content



ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!


benhour

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Επιτέλους βρε άνθρωπε! Μας έσκασες!! Τώρα μιλάμε! Δοκίμασε να κατεβάσεις μερικά απ'τα προγράμματα SuperPi, Sandra κλπ να δοκιμάσεις την σταθερότητά του και αν πετάει λάθη.

Αν όχι τότε έχεις πάρα πολύ καλό κομμάτι αν με αέρα πας εκεί πάνω σταθερά.

[KTM ευχαριστώ για τα καλά λόγια! Και ζητώ συγνώμη αν γέμισα το thread photos δικιές μου αλλά βρε Benhour μας πέθανες βρε αδερφέ για ένα screenshot! :029:]

Link to comment
Share on other sites

Χαχα! Τι στυλ! Αφού έσκασες ένα ολόκληρο forum!:071: :119:

Δοκίμασε οποσδήποτε την σταθερότητα του μηχανήματός σου να δεις που ανεβαίνει και αν πάει πάνω από 3600 σταθερά σκέψου σοβαρότατα για νεράκι!

Δοκίμασε και τον CPU Stretcher του MrSeankon για περαιτέρω στώσιμο του CPU κάνει δουλειά.

[ http://www.pctechnology.gr/vbull/vb/showthread.php?p=39462#post39462 ποστ 18 ]

Link to comment
Share on other sites

για νερακι το σκεφτομαι εδω και καιρο αλλα υπηρχε ελυψη μαρουλακιων!!τωρα κατι εχω μαζεψει και μολις κατεβω αθηνα για χριστουγεννα κατι θα παρω!!(σκεφτομουν και για πατεντα με φρεον αλλα δεν το εχω ξαναδοκιμασει και φοβαμαι μην το στειλω αδιαβαστο το pc!)

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε πάντως πρώτα την ευστάθεια του επεξεργαστή σου. Προσωπικά από αέρα σε νερό κερδίζω ~200Mhz σταθερότητας (Mε Prime) και 300 όχι απόλυτης σταθερότητας.

Για φρέον ασ'το προς το παρόν γιατί θα μπλέξεις άγρια με μονώσεις, συμπληρώματα, μετρήσεις, πάρα πολλές κολλήσεις ...... (Προσωπικά μέχρι και μόλυνση έπαθα!).

Ο επεξεργαστή σου πάντως φαίνεται υποσχόμενος.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.