Jump to content



ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!


benhour

Recommended Posts

Προσωπικά μάλλον για Max Post που ίσα μπαίνει στα windows μου ακούγεται το 3.8(με αέρα πάντα έτσι!).

Οπότε μάλλον γι'αυτό δεν έχουμε screenshot!

Anyway προσωπικά περιμένω αποδείξεις απ'το benhour και όχι λόγια.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

το screen shot ειναι απο c αν θελετε το πιστευετε και αν δεν θελετε οχι(για μενα ειναι το ιδιο και το αυτο)(αυτη ειναι ταση που δινει στον c η μητρικη).εγω σεβομαι τον κτμ απλα μαλον δεν καταλαβε το δικο μου αστειο!τσπ!τωρα εγω γιατι δεν εχω δει κανεναν αλλο με default να παει με τον 2,8 στα 3,5.

Link to comment
Share on other sites

1)το thread εγινε για να ρωτησω για το συστημα μου και οχι για το overcloking που εχω κανει(η ερωτηση εγινε για να παρω γνωμεσ,ωστε αν χρειαζεται να αλαξω κατι η οχι) με λυπη μου διαπιστωνω οτι πολλοι εδω μεσα δεν νοιαζοντε να βοηθησουν καποιον απλα το μονο που τους νοιαζει ειναι να αμφισβητουν.

2)εκανα ενα αλλο thread με ενα προβλυμα που ειχα με θερμοκρασια και το μονο που τους ενοιαξε ειταν να ρωτησουν πως και αν πηγα στα 3,8 και οχι να βοηθησουν να λυσω το προβλυμα που ειχα.

3)το αν σεβομαι η οχι τους αλλους μπορει να το επιβεβεωσει και ο gpulio kai o lynos και φενεται απο το πωσ τουσ μιλισα στα πμ που μου εστειλαν!

Link to comment
Share on other sites

τωρα εγω γιατι δεν εχω δει κανεναν αλλο με default να παει με τον 2,8 στα 3,5.
Εδώ έχω ένα screenshot με αέρα με το μηχάνημα στα 2.8c@3.5 με default τάση.

1)το thread εγινε για να ρωτησω για το συστημα μου και οχι για το overcloking που εχω κανει(η ερωτηση εγινε για να παρω γνωμεσ,ωστε αν χρειαζεται να αλαξω κατι η οχι) με λυπη μου διαπιστωνω οτι πολλοι εδω μεσα δεν νοιαζοντε να βοηθησουν καποιον απλα το μονο που τους νοιαζει ειναι να αμφισβητουν.

2)εκανα ενα αλλο thread με ενα προβλυμα που ειχα με θερμοκρασια και το μονο που τους ενοιαξε ειταν να ρωτησουν πως και αν πηγα στα 3,8 και οχι να βοηθησουν να λυσω το προβλυμα που ειχα.

Δεν έχει κανένας όρεξη να σε αμφισβητήσει. Το θέμα είναι ότι όταν βγάζεις σε ένα forum ένα overclock το οποίο δεν το συναντάς κάθε μέρα τότε πρέπει να έχεις και κάποια απόδειξη. Ένα screenshot τουλάχιστον. Έτσι ο καθένας θα μπορούσε να λέει απλά ότι θέλει και όλοι να τον πιστεύαμε.

Πως θα σου φαινόταν να έλεγα οτι έχω τον 2.8c@4.2 με νερό :119: ; Θα το

πίστευες;:112:

Και αν ψάξεις το thread θα δεις οτι όλοι είναι πρόθυμοι να σε βοηθήσουν στα προβλήματά σου με το PC ανάλογα ο καθένας με το τι μπορεί να σου παρέχει.

Στην τελική απλά δώσε μερικά screenshots που θα δείχνουν οτι έχεις κάνει το overclock που λες (σταθερό εννοείτε) και θα δεις οτι οι περισσότεροι (και πρώτος εγώ) θα σου ζητήσουν συγνώμη που σε ειρωνεύτηκαν.

Απλά απ'τα λεγόμενά σου ενισχύεις το να μην σε πιστεύει κανένας.

Περιμένω να με βγάλεις ψεύτη

post-58-1442173864,2642_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

και γιατί γράφει northwood απο πάνω; :017:

Φυσικα χαβαλε καναμε...η φωτο ειναι απο northwood....απλα ειπαμε να κανουμε λιγο πλακιτσα....και απλα να προκαλεσουμε τον φιλτατο benhour να μας δωσει κανα bench...ωστε να μας βγαλει ψευτες....

Link to comment
Share on other sites

το screen shot ειναι απο c αν θελετε το πιστευετε και αν δεν θελετε οχι(για μενα ειναι το ιδιο και το αυτο)(αυτη ειναι ταση που δινει στον c η μητρικη).εγω σεβομαι τον κτμ απλα μαλον δεν καταλαβε το δικο μου αστειο!τσπ!τωρα εγω γιατι δεν εχω δει κανεναν αλλο με default να παει με τον 2,8 στα 3,5.

Θες δλδ bench στα 2,8@3,5 με defeult ρευμα απο εμενα?

Αν θες πολυ ευχαριστως....

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει κανένας όρεξη να σε αμφισβητήσει. Το θέμα είναι ότι όταν βγάζεις σε ένα forum ένα overclock το οποίο δεν το συναντάς κάθε μέρα τότε πρέπει να έχεις και κάποια απόδειξη. Ένα screenshot τουλάχιστον. Έτσι ο καθένας θα μπορούσε να λέει απλά ότι θέλει και όλοι να τον πιστεύαμε.

Πως θα σου φαινόταν να έλεγα οτι έχω τον 2.8c@4.2 με νερό :119: ; Θα το

πίστευες;:112:

Και αν ψάξεις το thread θα δεις οτι όλοι είναι πρόθυμοι να σε βοηθήσουν στα προβλήματά σου με το PC ανάλογα ο καθένας με το τι μπορεί να σου παρέχει.

Στην τελική απλά δώσε μερικά screenshots που θα δείχνουν οτι έχεις κάνει το overclock που λες (σταθερό εννοείτε) και θα δεις οτι οι περισσότεροι (και πρώτος εγώ) θα σου ζητήσουν συγνώμη που σε ειρωνεύτηκαν.

Απλά απ'τα λεγόμενά σου ενισχύεις το να μην σε πιστεύει κανένας.

Περιμένω να με βγάλεις ψεύτη

Ακριβως ετσι οπως τα ειπε ο emnezia....ειναι τα πραγματα...

Ολος αυτος ο ντορος δεν θα ειχε γινει εαν ανεβαζες ενα screenshot απο την αρχη....με τα ολα του...bences κλπ....Μαλιστα θα ακουγες και τα μπραβο που θα σου αξιζαν....

Το να λες ομως οτι δεν ποσταρεις γιατι φοβασε οτι θα σου καει η cpu....

Τι να φανταστει κανεις???

Τεσπα γειτονα?

Βγαλε με ψευτη....

Link to comment
Share on other sites

Το 1.536 είναι! Απο bios 1.525. Έχω έντονα σκαμπανευάσματα γιατί μπορώ να μετράω θερμοκρασίες από πρόγραμμα την Epox που ψιλοπειράζει το CPUz γι'αυτό!

Στην 1η περίπτωση (3808) είναι όντως 1.575! Απλά ήθελα να δώσω screen με 3800!

Link to comment
Share on other sites

ειναι το μονο που μπορεσα να κατεβασω απο το σπιτι!(εχοντασ 56αρα πανεπιστιμιου)το αφισα να τρεξει 6 λεπτα και μαχ τεμπ ειχα στουσ 52 σε 100% cpu load!μολισ κατεβασω και τα αλλα απο το εργαστηριο πληροφορικισ θα μπουν και αυτα!

post-842-1442173864,6475_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.