Jump to content



Wοrld of Warcraft!!


ghost17

Recommended Posts

  • Replies 42
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από ΓιαγκΤ

Με τον πόνο μας παίζεις !!!!!

οχι και συγνωμη αλλα εχω ποροθη. παντος ολοι μπορειται να ρθειτε να παιξετε. ως τωρα ειμαστε 3 ελληνες και ενας σουηδος δεν εχουμε βρει αλλους ευροπαιους ολοι τσινα ταουν.

ειναι λιγο παλουκι να κανεις το account αλλα αξιζει να πεδευτεις αν θες. ειναι στην προηγουμενη σελιδα το πως:flower: :daisy: :daisy: :hi:

και η βετα δεν ειναι η βετα 3 αλλα η us open beta χρειαζετε;)

Link to comment
Share on other sites

μαγκες η συνδρομη εινια 13 ευρώ το μηνα.Δεν ειναι πολλα χρηματα...Μονο και μονο 4 καφεδες το μηνα λιγοτεροι που θα επινες εξω.Σκεφτειτε το,γλιτωνετε περισσοτερα φραγκα με το κολλημα που θα φατε....Κατα τη γνωμη μου οποιος εχει PC σημερα,εχει και 13 ευρω για διασκεδαση

Link to comment
Share on other sites

εγω πιστευω οτι αυτο το παιχνιδι θα κυριαρχισει στα ονλινε και 8α βαλει νεα στανταρ για τους υπολυπους. σκεφτειτε οτι πριν καν κυκλωφωρισει ειχε πουλησει περισοτερα αντιτυπα απο οσα εχει πουλησει οποιοδηποτε αλλο παιχνιδι μεχρι σημερα.

κατι νταρκ αγε οφ καμελοτ τρεχουν και δε φτανουν να μαζεψουν οσους φευγουν και πανε στο γουορκραφτ.

και οσο για τα 13 ευρο δε πιστευω οτι ειναι προβλημα. και αν το καλοσκεφτεις δε τα δινεις στον αερα. πληρωνεις ορισμενους ανθρωπους για να βελτιωνουν καθημερινα και να ανανεωνουν το παιχνιδι που παιζεις. αν δε πληρωνες 8α τερματιζες μια φορα το γαμε και μετα 8α εκανες ολα τα κουεστς απο την αρχη. φαντασου το ντιαβλο. τωρα ομως πληρωνεις και τιποτα δεν μενει ιδιο.

το παιχνιδι εχει μικρα και μεγαλα κουεστσ να κανεις. μπορεις να ασχοληθεις 1 ωρα για οσους δεν εχουν χρονο αλλα και μια μερα για τους πιο μικρους. αυτη ειναι η σημαντικοτερη διαφορα απο αλλα παιχνιδια αυτου του τυπου

Link to comment
Share on other sites

απλα να πω οτι στην συγγεκριμενη beta που ειναι ελαχιστη ευροπαιοι και φυσικα κανενας αμερικανος αφου το παιζουνε, εχω αναγαστη να εχω αναμονη και 490+ ατομα ΣΕ 1 ΜΟΝΟ REALM.... και εχει αρκετα:) καταλαβενετε τι γινετε. μια φορα βρεθηκα στην πολη orgrimmar ειχαι τοσο κοσμο που και απιστευτο λαγκ ειχα και το συστημα μου τα ειδε ολα. βεβεα το τρεχω σε 4200 και σε barton στα 2350Mhz το παιχνιδι φωναζει θελω καλυτερο συστημα για να με απολαυσεις:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

απλα να πω οτι στην συγγεκριμενη beta που ειναι ελαχιστη ευροπαιοι και φυσικα κανενας αμερικανος αφου το παιζουνε, εχω αναγαστη να εχω αναμονη και 490+ ατομα ΣΕ 1 ΜΟΝΟ REALM.... και εχει αρκετα:) καταλαβενετε τι γινετε. μια φορα βρεθηκα στην πολη orgrimmar ειχαι τοσο κοσμο που και απιστευτο λαγκ ειχα και το συστημα μου τα ειδε ολα. βεβεα το τρεχω σε 4200 και σε barton στα 2350Mhz το παιχνιδι φωναζει θελω καλυτερο συστημα για να με απολαυσεις:)

μπα...ισως απο καρτα το εχω τρεξει και σε p3 1000 -512 ram-9800 pro/9600 pro!

Link to comment
Share on other sites

κοιτα αναγκαστικα λογο οθονης το παιζω 1280 παιζει καλα αλλα οταν κανει γυαλαδες σερνετε δεν αμφιβαλο οτι θελει καρτα αλλα αν εχει και κοσμο τοτε δεν την βγαζει ευκολα εχω δει μεχρι και 1 καρε αλλα beta ειναι θα δουμε παντος παιζει πολυ καλα σε σχεσει με το μεγεθος του παιχνιδιου. με 6800gt και 939 3000+ 1γιγα που το παιζει ενας φιλος μου τα παιζει 1280 ολα φουλ εκτος απο το "ποσο μακρυα βλεπεις" δεν θυμαμε πως λεγετε αγγλικα. και με 2ΑΑ και του παιζει πολυ καλα. αλλα εκεινο τερμα δεν μπορει να το βαλει το εχω δει με τερμα και δεν παιζει καλα αλλα πραγματικα βλεπεις πολυυυυυυυυυυ μακρια. παντος το game ειναι ποροσει εχουμε εξοπληστη και με μικροφωνα και παιζουμε με ενδοεπηκοινονια και ειναι ποροση.

Link to comment
Share on other sites

isdn forthnet. κλαιν lag εχουμε γιατι παιζουμε κορεα οτι και να εχεις με τις γραμες στην ελλαδα κορεα σωστα δεν προκειτε να παιζεις παντα. ευροπη δεν θα εχουμε προβλημα;) αλλα με χρονοχρεωση δεν λεει θα μας βγη ο κουκος αιδονη πρεπει να παιξει dsl σπιτι:cool::)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

κοιτα αναγκαστικα λογο οθονης το παιζω 1280 παιζει καλα αλλα οταν κανει γυαλαδες σερνετε δεν αμφιβαλο οτι θελει καρτα αλλα αν εχει και κοσμο τοτε δεν την βγαζει ευκολα εχω δει μεχρι και 1 καρε αλλα beta ειναι θα δουμε παντος παιζει πολυ καλα σε σχεσει με το μεγεθος του παιχνιδιου. με 6800gt και 939 3000+ 1γιγα που το παιζει ενας φιλος μου τα παιζει 1280 ολα φουλ εκτος απο το "ποσο μακρυα βλεπεις" δεν θυμαμε πως λεγετε αγγλικα. και με 2ΑΑ και του παιζει πολυ καλα. αλλα εκεινο τερμα δεν μπορει να το βαλει το εχω δει με τερμα και δεν παιζει καλα αλλα πραγματικα βλεπεις πολυυυυυυυυυυ μακρια. παντος το game ειναι ποροσει εχουμε εξοπληστη και με μικροφωνα και παιζουμε με ενδοεπηκοινονια και ειναι ποροση.

με 6800 gt το παιχνιδι πρεπει να παιζει τερμα στα γραφικα...στην αμερικανικη βετα επαιζε τερμα με 2500+/9700 προ/1 γιγα..αν δεν παει καλα με 6800 gt μαλλον φταιει η αποσταση...λολ τωρα ειδα οτι εχεις isdn...ε μην περιμενεις και πολλα;):(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

κοιτα το terrain distance το ειχες τερμα? σε καλο μηχανημα αυτο τα σακατεβη ολα.

τωρα μου λες για κατι που το ειχα δει πριν απο κανα 2μηνο που τελειωσε η Βετα...ολα τερμα ηταν παντως!Η κοινη λογικη λεει οτι σε ενα παιχνιδι που ειναι φτιαγμενο να μην εχει τοσο καλα γραφικα ωστε να παιζει και σε μικρα μηχανηματα μια καρτα σαν την 6800 gt που παιζει doom και λοιπα τερμα το wow παιζει αψογα!Αν ο φιλος σου εχει ιsdn φταιει εγγυημενα αυτο παντως!Και στο λεω γιατι το εχω δοκιμασει...

κατσε να το προσπαθησω τωρα και αν καταφερω να παιξω θα σου πω πως παει@P4 2.8/9800 pro/1gb;)

Link to comment
Share on other sites

Καλά παίδες όσοι έχουν παίξει w3 roc και tft θα ξετρελαθουν.Ειναι το καλυτερο MMORPG of the year και το καλύτερο που εχει βγει , δεν θελω να ακουω βλακείες.

Έχω παίξει open beta στην αμερική και θα μπορούσα να παίξω τώρα στην ευρώπη αλλά δεν εχω pc(μου κάηκε) και περιμένω να αγοράσω....Το game θα βγει τέλη ιανουαρίου με αρχές Φεβρουαριου στην Ευρώπη.Μολις αγοράσεις το παιχνιδι εχεις ενα μηνα δωρεαν να παιξεις υστερα αρχιζεις και πληρωνεις τον μηνα αναλογα την συνδρομη πχ αν παρεις 6μηνη θα πληρωσεις 10 ευρώ το μηνα.

Τώρα για το gameplay το παιχνιδι ειναι ολα τα λεφτα...εχει την επιλογη PvP(Player Versus Player) οπου κανενα αλλο ΜΜΟRPG δεν εχει μεχρι στιγμης και την διαφορα ALLIANCE vs HORDE.Τελοσπαντων να μην τα πολυλογω πληροφοριες κτλπ μπορειτε να βρειτε στα 2 ελληνικά forums: http://www.worldofwarcraft.gr και http://wow.warcraft.gr (καινουριο)

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ενδιαφερον πληροφοριες μας εδωσες PsYChiC για το world of warcraft (MMORPG). Αλλα στην αρχη αν καταλαβα καλα μιλαγες για το warcraft3 reigh of chaos και το expansion: the frozen throne, το οποιο συμφωνω πως ειναι/ηταν ενα πολυ καλο, STRATEGY game, με καποια στοιχεια rpg, (ΔΕΝ ειναι εξ'ολοκληρου rpg) :T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.