Jump to content



To νεο home made tank μου...


varelasj

Recommended Posts

ΡΕ παιδια τι ωραιο λετε...

Ειναι απο τα πιο ασχημα που εχω δει!!! :D

Σελικόνη πασαλιμένη .ουτε καν διάφανη,ταπερ άσχετου χρώματος και το ίδιο οι σωλήνες....

Φιλικα παντα..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • Replies 45
  • Created
  • Last Reply

Παιδια η υδροψυκση φτιαχτηκε για να κανει τις CPU να λενε "ελεος φτανει" και οχι για τα καλλιστεια. Εγω στη θεση σου το μονο που θα έκανα θα ηταν να αλλαξω αυτους τους πρασινους σωληνες απο το λαστιχο που ποτιζεις τα λουλουδακια (μπλιάχ) και θα το αφηνα ετσι.... ριξε και ένα συμαζεμα γυρω γυρω και εισαι ενταξει!!

(φιλικα παντα ετσι)

Link to comment
Share on other sites

Ρίξε στο νερό και κανα χρωματάκι και βάλε πίσω απ το καινούργιο ένα δυό λεντάκια....θανάτου θα γίνει :)

Mπα δε με πολυνοιαζει και τοσο η εμφανιση να μαμανε με νοιαζει!!! Αμα ηταν εφτιαχνα κανα μουφα w/c εβαζα 5-6 leds και ελεγα ποπο ειναι τρομερο... αλλα δεν υπηρχε πετιπτωση να εφτανα το o/c που εχω κανει τωρα!

Link to comment
Share on other sites

αφου εφτασες τοσο βαλε 5-6 λεντακια.

αν κανει την δουλεια του καλο ειναι, αλλα και εσυ πηρες που πηρες σιλικονη παρε διαφανες η την κολλα για τους σωληνες pvc(διαφανες και γκρι υπαρχει μονο απο οτι ξερω).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.