Jump to content



FORTRON 550 VS COOLERMASTER 450


spresv

Recommended Posts

Λινοοοοοοοοοο??

Ποτε βρηκες 24-20 adaptor?????? :077: ;)

Αν κανω λαθος τοτε

Σταυροοοοοο??

Ποτε κερδισες το Λοττο??????????????

Μια χαρα εισαι ρε Steve!!

Προσεξε μην βγαλεις καλυτερο το coolermaster γιατι σε εχει banarei με την μια ο τραμπουκος!!

Link to comment
Share on other sites

Λινοοοοοοοοοο??

Ποτε βρηκες 24-20 adaptor?????? :077: ;)

Αν κανω λαθος τοτε

Σταυροοοοοο??

Ποτε κερδισες το Λοττο??????????????

Μια χαρα εισαι ρε Steve!!

Προσεξε μην βγαλεις καλυτερο το coolermaster γιατι σε εχει banarei με την μια ο τραμπουκος!!

Χτες πηρα απο τον αντιπροσωπο!

Ο Σταυρος καμια σχεση.

Λοττο? Ποιο λοττο? Τζοκερ!!!!!!

Σιγουρα ειναι μια χαρα...

Σιγα μην το βγαλει και καλυτερο...

Link to comment
Share on other sites

Πω πω με εφτιαξες :036: ..Νά'ξερες πόσο γουστάρω τέτεις καταστάσεις όλα στον πάγκο χύμα και να σκίζεις το μηχάνημα...όλα τα λεφτά...ρίχτε και κανα Τρου κοντρολ της αντεκ μεσα αν βρεθει

Υ.Γ:λόγο παρατήρησης μου σε παλιότερο πείραμα μου που τα έιχα χύμα θα σου προτεινα να γείωνες το σασί του τροφοδοτικου με ενα σημείο που περνάνε βίδες απο την μητρικη για να δέσουν στο κουτι..

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως το e-shop <<κρεμασε>> τον spresv και δεν εμφανιστηκε το courrier με το Coolermaster.Παρολαυτα αναμενουμε με τον ερχομο του να τα δοκιμασουμε διπλα διπλα παρουσιαζοντας σας τις εντυπωσεις μας...

Υ.Γ. Λετε εσκεμενα να μην εμφανιστηκε το courrier?? :077:

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι λοιπον ειναι αληθεια! Ηρθεεεε!!!

Η αληθεια ειναι οτι με ψιλοαπογοητευσε η 12ρα του. Αν και το συγχωρεμενο Enermax τοσο ειχε. Θα ακολουθησει αναλυτικος πινακας. Προς το παρον αρκεστειτε σε μερικες φωτογραφιες.

fan_1.jpg

specs.jpg

fpanel.jpg

fan_2.jpg

frontpanel2.jpg

back.jpg

xamos_2.jpg

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ θεμα δεν ειναι παντα το ποσο ειναι οι τασεις αλλα το κατα ποσο αυτες ειναι σταθερες.

Και νομιζω οτι το Fortron σε αυτο τον τομεα ειναι βραχος.

Απο την αλλη, σαφως το Coolermaster υπερτερει ξεκαθαρα σε εμφανιση αν και νομιζω οτι με καταλληλη περιποιηση θα γινει κουκλι και το Fortron...

Link to comment
Share on other sites

Το ενα απο τα 3 βρισκεται επανω και ειναι ευκολα προσβασιμο Ujin.

Τα αλλα 2 βρισκονται απο κατω και θελει αρκετο <<πειραγμα>> απο οτι ειδαμε για να τα φτασουμε.Εχεις δοκιμασει σε καποιο ωστε να μας μεταφερεις την εμπειρια σου?

Link to comment
Share on other sites

@Spresv,dont worry δεν παθαινει τίποτα. Αν του πέσουνε βαριές οι τάσεις θα κλείσει μόνο του.

@Linos80 Δυστυχώς δεν έχει περάσει από τα χέρια μου.

Ο Stelaras θα μπορεί να βοηθήσει λογικά, αν θυμάμε καλά το έχει.

Αν δεν βγάλετε άκρη θα ρίξω ένα ψαξιματάκι και εγώ later.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.