Jump to content



Πληροφοριες για MSI NX6800LE TD128


MADKiller7

Recommended Posts

αυτόν το καιρό δεν αξίζει να πας σε msi 6800le γιατί έχουν προβλήματα (αναγνωρισμένα από την ίδια την msi)

δώσε 40 Ευρώ παραπάνω και πήγαινε σε leadtek που είναι και πολύ καλύτερη σε ποιότητα κατασκευής, cooling, oc κλπ

Link to comment
Share on other sites

Συνεχιζουν να υπαρχουν προβληματα? Η διαφορα ομως με την msi 6800 td128 ποια ειναι μονο στην ταχυτητα?

Παντως οταν πρωτομαθευτικαν τα περι mod πολλοι δεν ελεγαν οτι οι msi modαρονται ευκολα?

Link to comment
Share on other sites

για να μην κανω καινουργιο θεμα,για την MSI NX6800-TD128 με 12pipelines και DDR700 128mb εχει κανενας αποψη?μονταρεται μεσω λογισμικου?θα δω διαφορα με την καρτα τις υπογραφης η καλυτερα να παρω Α64 S754?

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Γιατι οταν παιζω το GTA SAN ANDREAS με την MSI 6800 LE μου κανει RESTART ο υπολογιστης. Εχω δοκιμασει πολλα σετ DRIVER αλλα δεν εχει αλλαξει κατι

υπαρχει καποια λυση?

ATHLON XP 64 3000+, ME 512 RAM KAI SATA 80GB σκληρο.

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΑΛΛΕΣ ΕΚΔΟΣΕΙΣ ΤΩΝ DRIVERS ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ. ΕΠΙΣΗΣ ΟΙ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΥΣ 52 ΒΑΘΜΟΥΣ. ΤΟ ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 400 WATT ΚΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι οταν παιζω το GTA SAN ANDREAS με την MSI 6800 LE μου κανει RESTART ο υπολογιστης. Εχω δοκιμασει πολλα σετ DRIVER αλλα δεν εχει αλλαξει κατι

υπαρχει καποια λυση?

ATHLON XP 64 3000+, ME 512 RAM KAI SATA 80GB σκληρο.

η καρτα ειναι προβληματικια αναγνωρισμενο απο την ιδια την ΜΣΙ, στειλτειν για αλλαγη.

και εγω την ειχα την ΛΕ και την αλλαξα με κανονικη 6800, και πληρωσα καποια διαφορα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.