Jump to content



Nvidia 6600GT AGP...τι πουλιά πιάνουν άραγε...


Freedom

Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Ειπαμε οτι ειμαι με τους <<σωστους>> drivers.

Αν χρησιμοποιησω τους 72.10 οπως λενε τα παιδια θα κερδισω 300+ βαθμους αλλα δε νομιζω οτι εκει ειναι η ουσια.

Παρολαυτα,με την πρωτη ευκαιρια θα τους ριξω επανω να παρουμε ενα screenshot και με αυτους...

Link to comment
Share on other sites

Γιατι οι 72,10 δεν ειναι κανονικοι?

Απλα δεν ειναι δοκιμασμενοι απο το οfficial site της nvidia!

Οποιος θελει τους δοκιμαζει και αν του εχουν θετικα αποτελεσματα τους κραταει!

Γνωμη μου παντα ε,να μην παρεξηγηθουμε!λολ

Χε χε και δεν θα εχεις νομιζω μονο +300 αλλα μπορει και +500 αν κρινω και απο αλλα νουμερα!

Αλλα οπως νομιζω εννοεις και εσυ η πραγματικη ουσια και δυναμη μιας καρτας ειναι στα games.

Link to comment
Share on other sites

Ειπαμε οτι ειμαι με τους <<σωστους>> drivers.

Αν χρησιμοποιησω τους 72.10 οπως λενε τα παιδια θα κερδισω 300+ βαθμους αλλα δε νομιζω οτι εκει ειναι η ουσια.

Παρολαυτα,με την πρωτη ευκαιρια θα τους ριξω επανω να παρουμε ενα screenshot και με αυτους...

Να σου ωπ την αληθεια και μενα λιγο χαμηλο που φαινεται το σκορ...σου λεω ενδεικτικα οτι βγαζω 3754 με χρονισμους 570-1070 με τους 71,20...δεν γινεται εσυ με 600 1160 να βγαζεις -200....

Καλοριζικη παντως.....

Link to comment
Share on other sites

Ειπαμε οτι ειμαι με τους <<σωστους>> drivers.

Αν χρησιμοποιησω τους 72.10 οπως λενε τα παιδια θα κερδισω 300+ βαθμους αλλα δε νομιζω οτι εκει ειναι η ουσια.

Παρολαυτα,με την πρωτη ευκαιρια θα τους ριξω επανω να παρουμε ενα screenshot και με αυτους...

Σωστός...+500 marks στο 3dmark2005 (σε σχέση με τους official) χωρίς να κάνεις τίποτα (δεν τους είχα βάλει εγώ και είχα τρελλαθεί???)...

Αλλά οντως δεν είναι εκεί η ουσία, γιατί οπως αποδεικνύεται απο review τελικά οι 72.10 τα πάνε καλύτερα απο τους υπόλοιπους μονο στο 3dmark2005 και στο Doom3...

Link to comment
Share on other sites

@PGM-----> Με τους drivers που λεω?Αν ναι, πες να ψαχτω.Mε τι συστημα εισαι?Μηπως τραβαει την ανηφορα με κανα Α64?

@Freedom-> Παντα τη ουσια κοιταμε!!!;)..Και τωρα που το θυμηθηκα παλι, τι θα γινει?Θα το παρεις το δωρο σου?Θελω να στο δωσω πριν αλλξει ο χρονος!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name=Linos80@Freedom-> Παντα τη ουσια κοιταμε!!!;)..Και τωρα που το θυμηθηκα παλι' date=' τι θα γινει?Θα το παρεις το δωρο σου?Θελω να στο δωσω πριν αλλξει ο χρονος!!!

[off topic]Σιέλω το ζώρο μουουουουουουουου...μπούχουχουχου!!! :022:

Μην ανησυχείς...ή το κάνεις πάσα στον γνωστό ρεμάλι, ή το κανονίζουμε τα 2 μας...(απο αυριο αδειουχος λέμε)...[/off topic]

Θα μας πεις τώρα και εντυπώσεις απο παιχνίδια??? Αντε γιατί πολύ το ψειρήσαμε το θέμα με τους αισθητήρες και τα τοιαυτα και δουλεια δεν γινεται...

:003:

Link to comment
Share on other sites

Θα μας πεις τώρα και εντυπώσεις απο παιχνίδια??? Αντε γιατί πολύ το ψειρήσαμε το θέμα με τους αισθητήρες και τα τοιαυτα και δουλεια δεν γινεται...

Kατσε και συ...πολυ βιαζεσαι...

Χτες 2,30 το βραδυ αβαζε το nfsu2...να δει τι λεει η καρτουλα....

Μαλλον κοιμαται ακομα.....

Τακη ειπαμε εγω θελω το stacker...:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Kατσε και συ...πολυ βιαζεσαι...

Χτες 2,30 το βραδυ αβαζε το nfsu2...να δει τι λεει η καρτουλα....

Μαλλον κοιματε ακομα.....

Τακη ειπαμε εγω θελω το stacker...:p:p:p

Υπερβάλεις και τον δικαιολογείς...

Επρεπε ΗΔΗ να έχει τερματίσει HalfLife2, Painkiller και Doom3 και να είχε γράψει και απο ενα review για το κάθε παιχνίδι...

...δεν λέω και το Farcry για να μην γίνω σκληρός...

Link to comment
Share on other sites

Ε οχι και κοιμαμαι...

4 ωριτσες υπνο εκανα και απο το πρωι στο μεροκαματο...:p

Πραγματι μονο το NFSU2 προλαβα να δω ελαχιστα.

Ολα full και χωρις κανενα απολυτως κολλημα. Εγω εφαγα το κολλημα βασικα που εριξα τρελο ξενυχτι και σημερα σερνομαι.

Απο αυριο θα αρχισω να δοκιμαζω παιχνιδακια απο την τεραστια ποικιλια μου...;)

Link to comment
Share on other sites

Τελικα εγω παρηγγειλα την prolink απο το mgmanager.. Ερχεται πιο φτηνα (γυρω στα 200 κατι ευρω τελικη) και δε με ενδιαφερουν οι αισθητηρες κλπ.

Απο αυριο θα αρχισω να δοκιμαζω παιχνιδακια απο την τεραστια ποικιλια μου...;)

Ωχ.. θα σε χασουμε δλδ για λιγο καιρο:p?

Link to comment
Share on other sites

gfa3 φωτησε μας λιγακι ρε αδερφε.

Εσυ πως στο καλο βλεπεις θερμοκρασιες?

Θεμα εταιριας ειναι?

Μπορεις να μας δωσεις ενα screenshot?

Βλεπω μεσω οδηγων.Σε λιγο ανεβαζω screen γιατι μολις μπηκα!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.