Jump to content



Shark


Daffy

Recommended Posts

Παιδια χαιρετω σας και χρονια πολλα... :114:

Ηρθε η στιγμη να αγορασω ενα καινουριο κουτι για το pc μου... Σιγα σιγα ετοιμαζεται και η υδροψυξη, οποτε, υπαρχει και η σκεψη να τα τοποθετησω ολα μεσα στο κουτι... Εχω υποψην μου το Shark της Thermaltake, που ειναι full tower... :017:

Ακολουθειστε το παρακατω λινκ: http://www.thermaltake.com/xaserCase/shark/sharkmenu.htm

Υπαρχει σε μαυρο και ασημι... Το παρακατω λινκ θα σας παρουσιασει το μαυρο κουτι... http://www.thermaltake.com/xaserCase/shark/sharkmenu.htm

Ευχαριστω προκαταβολικα οσους ασχοληθουν μαζι μου... Τυχον προτασεις απολυτως θεμιτες... Και παλι καλες γιορτες... :114:

Link to comment
Share on other sites

Ομορφο και προσεγμενο κουτι!!!

Σιγουρα υπαρχουν πλεον αρκετα σε αυτη την κατηγορια αλλα με μια πρωτη ματια μου αφησε καλες εντυπωσεις.

Οσον αφορα το χρωμα, θα σου προτεινω το μαυρο!!!)

Link to comment
Share on other sites

Ας πω για αλλη μια φορα το κλασικο...

Μακρια απο τα xaser...

Δεν αξιζουν τα € τους και δεν θα αγοραζα καποιο απο αυτα...

πες μας ομως... γιατι εχεις αυτη την προκαταληψη???

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιο κουτι, το ειχα και εγω κατα νου.

Στα υπερ του εκτος της εμφανισης, το Removable motherboard tray και οι 4 δωδεκαρηδες ανεμιστηρες.

Αλουμινενιο φυσικα.

Ωραίο κουτί αλλά νομίζω πως έχει 2 12άρηδες ανεμιστήρες!Πάντως σε αυτά τα λεφτά θα κοίταζα και το Stacker, η διαφορά είναι μάλλον μικρή στα λεφτά :102:

Link to comment
Share on other sites

Λαθος μου, οχι 4 αλλα 3.

Front Fan(s) 120x120x25 mm, 1400rpm, 21dBA (intake)

Rear Fan(s) Blue LED fan, 120x120x25 mm, 1400rpm, 21dBA (exhaust)

Και το Removable motherboard tray το θεωρω τρομερα πρακτικο και μονο γιαυτο για μενα ειναι μπροστα απο τον συναγωνισμο στην ιδια κατηγορια κουτιων.

Επισεις ανηκει στα full tower cases, η αμεσως προηγουμενη κατηγορια ειναι τα midi τα οποια ειναι σαφως μικροτερα.

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο κουτί αλλά νομίζω πως έχει 2 12άρηδες ανεμιστήρες!Πάντως σε αυτά τα λεφτά θα κοίταζα και το Stacker, η διαφορά είναι μάλλον μικρή στα λεφτά :102:

Ακριβως με τα ιδια λεφτα πιστευω πως το stacker ειναι ελαφρως καλυτερο απο πλευρας παραπανω θεσεων για drives!

Aλλα απο σχεδιασμο το shark μα@αει!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μάθατε αν ήρθε σε κάποιο άλλο online shop το κουτί (εντός Ελλάδας)

ο soler μιλησε κ ειπε:

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως με τα ιδια λεφτα πιστευω πως το stacker ειναι ελαφρως καλυτερο απο πλευρας παραπανω θεσεων για drives!

Aλλα απο σχεδιασμο το shark μα@αει!

Aρκετα καλο....

Ελπιζω να κανεις πλακα...

Ας γελασω σαν τον τακη...

x0x0x0x0xx0x00x0!!! :042:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.