Jump to content



Asrock και 5700le...help..


soler1442169065

Recommended Posts

Ατυχία. Αν ήταν 128bit δεν θα ήταν άσχημη.

Δυστυχώς τα τελευταία 2 χρόνια οι κατασκευαστές ποιο πολύ κοιτάνε να παραπλανήσουν τον κόσμο παρά να του δώσουν να καταλάβει τι αγοράζει. Και ψαγμένος να είσαι πάλι μπορεί να την πατήσεις.

Δεν υπαρχει προβλημα....Κατι θα κανουμε...;) (Ο Σταυρος πολλα λεει...)

Βεβαια φτεει και ο αγαπητος πωλητης του αγαπητου e-shop...Ο οποιος μου την πασαρε για ισαξια της 9600...και εγω ο λακαμας χωρις να εχω προσεξει τα 64bit...του εδωσα το ΟΚ....

Τεσπα δεν πειραζει...θα βρεθει η λυση...:p

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει προβλημα....Κατι θα κανουμε...;) (Ο Σταυρος πολλα λεει...)

Βεβαια φτεει και ο αγαπητος πωλητης του αγαπητου e-shop...Ο οποιος μου την πασαρε για ισαξια της 9600...και εγω ο λακαμας χωρις να εχω προσεξει τα 64bit...του εδωσα το ΟΚ....

Τεσπα δεν πειραζει...θα βρεθει η λυση...:p

Βασικά στείλε τον Στάυρο να την αλλάξει! Διότι ακριβώς λέει πολλά!!! :D

Επειδή είναι εντός 10 ημερών δεν ξέρω αν μπορείς να κάνεις ένα τηλέφωνο στο e-shop και να ζητήσεις αλλαγή ή τα λεφτά σου πίσω ως δυσαρεστημένος από το προιόν και με την δικαιολογία ότι παραπλανήθηκες από τον υπάλληλο, κάτι που εδώ που τα λέμε είναι αλήθεια. Αλλά μην σε πάρω και στο λαιμό μου διότι παίζει να σου αρνηθούν.

Link to comment
Share on other sites

Μπα οχι τα πραγματα ειναι απλα....

Θα την παω πισω λογο ασυμβατοτητας...μιας και το manual της μητρικης...δεν την αναφερει ως υποστηριζομενη....και κανενα προβλημα...

Υ.Γ. ελπιζω να μην παρακολουθει το φορουμ καποιος απο το e-shop...:D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.