Jump to content



Επιτελους νεράκι


Atari[Xp+]

Recommended Posts

Περίεργο , οι A64 δεν έχουν on-die αισθητήρα;

Δεν θα έπρεπε να επηρεάζεται από τον ανεμιστήρα.

Σωστος.

Βαλε το motherboard monitor και ψαξε τους σενσορες.εμενα τουλαχιστον εχει 3 μονο για cpu.;)

Τι cool n quite να βάλω ρε σύ 43c toast στα 2.7 1.5vcore έχω τι να το κάνω?

Οπως αγαπας:D:DΕμενα αν δουλευε παντως θα το εβαζα για τις idle μου:)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό εδω το γομαράκι-αθορυβο 12άρι της Coolermaster που έχω βιδώσει επάνω στο plexi φυσάει μνήμες !!! socket !!! και τα Mofset γύρω απο το socket ...

Αναφορικά με ανοικτό κουτί έχω ~30c system 36~ cpu, και με κλειστό ~26csystem cpu ~34c!!! lol [με το plexi που έχει τον 12αρι όχι με το σιδερένιο το μαμάτο.....]

post-1135-1442173942,2942_thumb.jpg

post-1135-1442173942,4294_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έβαλα ένα θερμόμετρο γυάλινο αυτό που δείχνει θερμοκρασίες [απο διαφημιστική κορνίζα ξέρετε στον τάνκ του ψυγείου , και έδειξε 22c :036: !!!!

Επίσης το mbm5 λέει ένας σένσορας 17c και ένας 24c τώρα ποιός είναι και τί δεν ξέρω.

Το θέμα είναι πώς .

Ξέρει κανείς από ηλεκτρονικά θερμόμετρα , που θα βρώ , ποιό είναι καλό , πώς να μετρήσω cpu, και αν υπάρχει πρόβλημα με το ρεύμα του ηλ. θερμόμετρου?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.