Jump to content



Sempron ή Celeron?


totally_wired

Recommended Posts

Εγώ πιστεύω οτι η σύνθεση που σου πρότεινα είναι αρκετά καλή λύση... Σιγά ρε σύ με το θέμα του στόκ.... δεν ειναι μεταχειρισμένα! Απλά στοκ περνεις εκεί μια mobo με 50 ευρω και τελείωσες! Εγώ έχω πάρει ένα κάρο πράγματα απο στοκ και δεν είχα ποτε μα ποτέ πρόβλημα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από totally_wired [Σήμερα, στις 14:41]

Ένα noname είναι αλλά δεν θα γινει o/c ούτε hz

Σε μένα πάντως με 350W no name το μηχάνημα (Chaintech, A64 3000) απλά δεν άνοιξε!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από vdeseris

Εννοείται. Αυτό ήθελα να πω. Μπορεί κάποιος να έχει Zippy και να νομίζει ότι είναι no name! :p

ακριβώς, δεν υπάρχουν noname φυσικά, γι αυτό και εξαρτάται το PSU. Τα Q-tec πχ θα έπρεπε να είναι στη κατηγορία noname αφού είναι χειρότερα από άλλα άγνωστα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, λέω να τσιμπήσω αυτόν για τον πατέρα μου για δουλειές γραφείου, τί λέτε; Αξίζει στα 424 τελική;

http://www.multirama.gr/Multirama/product.aspx?a_id=111&cc_id=MultiramaPC&cp_id=51811

Link to comment
Share on other sites

για γραφειο ειναι απλα οκ, τιποτα παραπανω. Παντως μια 512 μνημη απλως επιβαλλεται. και εγω για α64 θα ελεγα, μκακροπροθεσμα θα βγει καλυτερη αγορα. Παντως εαν ο πατερα σου ειναι της φασης internet αντε και κανα word στα κεφια και ο celeron καλος ειναι.

edit> για τροφοδοτικο ενα chieftec 350 einai μια χαρα

Link to comment
Share on other sites

Τους ρώτησα στο multirama και μου είπαν ότι άμα ανοίξω το κουτάκι, αυτομάτως χάνω την εγγύηση. Και τους είπα: ’μα θέλω να βάλω μία κάρτα γραφικών; Και μου λένε "Θα έρθετε να σας τη βάλουμε εμείς, άμα σκιστεί το χαρτάκι, χάνεται η εγγύηση". Ξενέρωσα ταμάλα. Δεν υπάρχει τρόπος ρε παιδιά να ανοίξω το κουτί χωρίς να φανεί; Τί να το κάνω άμα δεν μπορώ να αλλάξω κάτι;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.