Jump to content



αναζήτηση κινητού


Neo845

Recommended Posts

Ρε παιδιά,ψάχνω απεγνωσμένα να βρώ ένα κινητό μέχρι 300 ευρώ για να το δωρίσω σε μια φίλη μου-ασχολίαστο...Θέλω οπωσδήποτε να έχει κάμερα, βίντεο, IR, και ίσως mp3 και bluetooth.Μέχρι στιγμής έχω βρεί μόνο ενδιάμεσες λύσεις. Εταιρία κατασκευής δεν την ενδιαφέρει.Εμένα όμως με ενδιαφέρει η τιμή(<300).Μαζί με το μοντέλο καλή θα ήταν και μια σύντομη περιγραφή των δυνατοτήτων και η τμή στο περίπου...:help::confused:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Tο sony ericsson K700 πιστευω θα τις ταιριαζε εχει αγορα 250-300 ευρώ

Βασικά Χαρακτηριστικά :

Τri Band GSM (900/1800/1900)

Ενσωματωμένη ψηφιακή κάμερα /zoom 4x

Λήψη Video & Φωτογραφιών με χρήση του ενσωματωμένου Flash

FM stereo ραδιόφωνο με δυνατότητα

αποθήκευσης 20 σταθμών

Bluetooth, IrDA ασύρματη σύνδεση

41mb χωρητικότητα μνήμης

Quickshare

Αναπαραγωγή αρχείων MP3 & Video

Java 3D παιχνίδια download από internet

ΜΜS, EMS και Email

Πολυφωνικοί ήχοι (40 φωνών) με

ενσωματωμένο mini Synthesizer

Link to comment
Share on other sites

Επειδη ο πρωτος που απαντησε ειναι ο τελευταιος ανθρωπος που θα εμπιστευομουν πλεον για αγορα κινητου, δεν τι αγορασα εγω στην γυναικα μου για δωρο χριστουγεννων. Καθαρα γυναικειο τηλεφωνο και πολυ απλο στην χρηση αλλα και μουράτο...

ΝΟΚΙΑ 7260

Φυσικα μαυρο illustration με μπορντω-σκουρες κοκκινες πινελιες και κοκκινο φωτισμο στα πληκτρα.

Μια αλλη προταση που πιστευω οτι ειναι μακραν καλυτερη ειναι το Innostream 55 σε κοκκινο

Πολυ ομορφο τηλεφωνο. Οτι πρεπει για γυναικα με παρα πολλες δυνατοτητες, πολυ καλα χαρακτηριστικα και στην τιμη που θελεις. Το συγκεκριμενο πιστεψε με αν το δεις σε κοκκινο ειναι μαγεια.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Neo845

Ρε παιδιά,το Κ700 και το Κ700i είναι το ίδιο μοντέλο;Νόμιζα πως είναι διαφορετικά στα χαρακτηριστικά τους.

ακριβώς το ίδιο ειναι ,,, ,

Αρχική απάντηση από Neo845

και δε μου λες ρε LordOfRings, πού την ξέρεις και πιστεύεις πως της ταιριάζει;Ε;...just kidding...Καλό ακούγεται:hmm:

τι του λένε τωρα?? :confused:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Neo845 [Σήμερα, στις 13:23]

Ρε παιδιά,το Κ700 και το Κ700i είναι το ίδιο μοντέλο;Νόμιζα πως είναι διαφορετικά στα χαρακτηριστικά τους.

Απ' ότι μου είπε ο jax7480 :p είναι τα ίδια...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.