Jump to content



αναζήτηση κινητού


Neo845

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από JohnnyBoy

Εγώ έχω το Κ700ι και είμαι υπερευχαριστημένος ούτε προβλημα με την μπαταρία οτι δεν κρατάει πολύ μια χαρα κρατάει, και μου έχει πέσει 3-4 φορές κάτω και δεν έχει πάθει τίποτε

ΝΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΧΤΤΤΤΤ

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

ΘΥΜΑ! ποτε δεν αγοραζεις τοσο ακριβα δωρα σε καποια που δεν την εχεις καβατζωμενη και δεν την κερατωνεις.Καλα απο τοσα κινητα αυτο βρηκες να παρεις? ποτε δεν ειχες γουστο στα τηλεφωνα.

Αντε και καλη τυχη ρεμαλι.

Link to comment
Share on other sites

Μαλιστα....πολυ μου αρεσει αυτο τελικα. 3 σελιδες thread ....πλακωθηκαμε ολοι να εξυπηρετησουμε και πηρες τελικα κατι που ουτε καν σαν μαρκα αναφερθηκε...ποσο μαλλον σαν μοντελο.

ΚΑΡΑ ΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480 [07-01-2005 22:19]

Μαλιστα....πολυ μου αρεσει αυτο τελικα. 3 σελιδες thread ....πλακωθηκαμε ολοι να εξυπηρετησουμε και πηρες τελικα κατι που ουτε καν σαν μαρκα αναφερθηκε...ποσο μαλλον σαν μοντελο.

ΚΑΡΑ ΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ

Μα είναι απλό φίλε μου...Μετά την ερώτηση, πήρα όλες τις συσκευές που μου προτείνατε και τις απέρριψα!Όχι τίποτε άλλο, αλλά είμαστε άντρες και οι γυναίκες έχουν αποδεδειγμένα ακριβώς την αντίθετη γνώμη στα ίδια θέματα από εμάς.ΣΩΣΤΟΣ;;:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Neo845

Μετά την ερώτηση, πήρα όλες τις συσκευές που μου προτείνατε και τις απέρριψα

Μα γι'αυτο δεν σου προτεινε κανεις συσκευες που θα επαιρνε ο ιδιος. Δηλαδη στην ουσια, σου προτειναμε συσκευες που ΔΕΝ θα παιρναμε εμεις, κι εσυ τις απερριψες, οποτε κατεληξες σε συσκευες που θα παιρναμε.Εκανες δηλαδη στροφη 360 μοιρων και οχι 180 απορριπτωντας τις προτασεις μας.

Εγω προσωπικα μιλησα για κινητο που πηρε η γυναικα μου οποτε δεν βρισκω τον λογο στο να μην το επαιρνες.

Τεσπα, καλοδουλευτο και απροβληματιστο να ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480 [10-01-2005 14:14]

σου προτειναμε συσκευες που ΔΕΝ θα παιρναμε εμεις.

Εγω προσωπικα μιλησα για κινητο που πηρε η γυναικα μου οποτε δεν βρισκω τον λογο στο να μην το επαιρνες.

Φίλε,φάσκεις και αντιφάσκεις μου φαίνεται...Πρέπει να σκεφτείς όμως και το ότι 3 σελίδες απαντήσεις τρυγίραζαν γύρω από 3 κινητά...Στατιστικά δηλαδή, 1 σελίδα ανά κινητό...Ναι, σου αφήνει πολλά περιθώρια επιλογής!!!!!!!!!!!Είμαι ασυγχώρητος....:cry:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JohnnyBoy [07-01-2005 16:09]

Εγώ έχω το Κ700ι και είμαι υπερευχαριστημένος ούτε προβλημα με την μπαταρία οτι δεν κρατάει πολύ μια χαρα κρατάει, και μου έχει πέσει 3-4 φορές κάτω και δεν έχει πάθει τίποτε

Στο Κ700i

Τα mp3 πως τα παιρνάς μέσα? εχει καλώδιο που το συνδέεις με τον υπολογιστή?

Αν ακούς τραγούδια σε ποση ώρα τελειώνει η μπαταρία?

Link to comment
Share on other sites

Με καλωδιο ή με Bluetooth ή υπερυθρες.Εννοειται οτι τα ογοραζεις εξτρα.

Καλυτερα παντως με καλωδιο.

Αναλογως αν το χρησιμοποιεις παραλληλα ή οχι. Μεγιστο περιπου 1 μερα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ARK

Στο Κ700i

Τα mp3 πως τα παιρνάς μέσα? εχει καλώδιο που το συνδέεις με τον υπολογιστή?

Αν ακούς τραγούδια σε ποση ώρα τελειώνει η μπαταρία?

www.myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.