Jump to content



Thermaltake=Πρωτοτυπια!!


SLN

Recommended Posts

Δεν πολυασχολουμε με κουτια και δεν ξερω τι προσφεροιυν οι αλλες εταιρειες αυτο που μου αρεσε ηταν η δυνατοτητα που προσφερεται extra βεβαιως το κου τι να γινει btx. Θα πρεπει να αρχισουμε να το λαμβανουμε υποψιν γιατι καποια στιγμη θα αναγκαστουμε να περασουμε σε αυτη την αρχιτεκτονικη.

OFF TOPIC

δεν νομιζω οτι το btx εχει να προσφερει κατι,καλιστα περνεις ενα κουτι atx που η μητρικη μπαινει στην αντιθετη πλευρα του κουτιου αναποδα (καπου ειχα δει στο νετ) και οριστε το btx που και καλα μας πασαρε η :067:1νΤελ.σιγα την προτωτυπια της.:102:

Link to comment
Share on other sites

Oντως η κακομοιρα η thermaltake μαλλον στερεψε απο ιδεες και κατεληξε να αντιγραφει...!

Παντως το κουτι εχει ωραιο ονομα για οποιον το προσεξε!

Χε χε δεν φτανει να παρει ιδεες μονο απο την coolermaster αλλα και απο τη zalman!

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως εχω το Xaser III της Thermaltake και ειμαι αρκετα ευχαριστημενος αν και το αγορασα κομματακι ακριβα για την εποχη του! ( δε λεω ποσο , ντρεπομαι!!! )

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια τι θαψιμο ειναι αυτο ?????

Μια χαρα εταιρια ειναι η ΤΤ. Τωρα και λιγη αντιγραφη δεν πειραζει να ηταν η μονη.

Εγω παντως σαν κατοχος 2 προιοντων της ειμαι ευχαριστημενοσ

Και το κουτι ειναι τελειο V5000A DAMIER ειδικα αφου το πηρα προσφορα απο multirama 140 ευρο

και το Bigwater watercooling 110 eyro το οποιο κανει καλλη δουλεια απο οτι φαινεται.

Το θεμα ειναι να κανεις την δουλεια σου και οσο πιο φτηνα μπορεις.

Τωρα το αν αντεγραψε η ΤΤ το stacker η την zalman προσωπικα δεν με ενδιαφερει .

Με ενδιαφερει αν εχει ποιοτητα αν οχι καλυτερη εστω ανταξια αυτων .

Και πιστευω οτι την εχει.

"ο φερεφωνος της ΤΤ"

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δεν κατηγορώ τη Thermaltake. Και εγώ έχω κουτί και τροφοδοτικό της εταιρείας και είμαι ευχαριστημένος για τη δουλειά που τα θέλω.

Απλά δεν μπορεί μία εταιρεία σαν τη TT να αντιγράφει τόσο "ωμά" πετυχημένα προϊόντα άλλων εταιρειών και να ελπίζει στη μειωμένη τιμή. Για να πάει μπροστά μία εταιρεία χρειάζεται πρωτοποριακές ιδέες, που αυτή τη στιγμή φαίνεται να στερείται η Tt.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.