Jump to content



LiteOn DVD-R και KProbe


n1ck0s

Recommended Posts

Μιας και το Pioneer 106s είναι πλέον στα τελευταία του, έλεγα μήπως έπερνα ένα LiteOn DVD-Rom (όχι writer), για να τρέχω κανένα KProbe. Όλα τα LiteOn DVD-Rom υποστηριζουν KProbe? Γενικά σαν drives τι λένε?

Link to comment
Share on other sites

Απο liteon εχω το 163 , το 165 και το 167 . Χρησιμοποιω το 167 .

Γενικα τα dvdrom για το kprobe δεν αξιζουν γιατι τα αποτελεσματα που δινουν δεν ειναι σωστα . Οταν τα συγκρινω με το plextor 716A και το 712Α ενος φιλου , τα αποτελεσματα ειναι τελειως διαφορετικα.

Μονο για συγκριση μεταξυ των dvd που γραφεις μπορεις να το χρησιμοποιησεις.

Αν σε ενδιαφερει το kprobe πρεπει να αγορασεις ενα writer που να το υποστηριζει ...

Απο εκει και περα , τα liteon διαβαζουν αρκετα καλα , ενω με τα patched firmwares γινονται και πολυ γρηγορα !

Η δυνατοτητα διορθωσης λαθων μεχρι στιγμης μου φαινεται πολυ ικανοποιητικη .

Link to comment
Share on other sites

Απο liteon εχω το 163 , το 165 και το 167 . Χρησιμοποιω το 167 .

Γενικα τα dvdrom για το kprobe δεν αξιζουν γιατι τα αποτελεσματα που δινουν δεν ειναι σωστα . Οταν τα συγκρινω με το plextor 716A και το 712Α ενος φιλου , τα αποτελεσματα ειναι τελειως διαφορετικα.

Μονο για συγκριση μεταξυ των dvd που γραφεις μπορεις να το χρησιμοποιησεις.

Αν σε ενδιαφερει το kprobe πρεπει να αγορασεις ενα writer που να το υποστηριζει ...

Απο εκει και περα , τα liteon διαβαζουν αρκετα καλα , ενω με τα patched firmwares γινονται και πολυ γρηγορα !

Η δυνατοτητα διορθωσης λαθων μεχρι στιγμης μου φαινεται πολυ ικανοποιητικη .

:023:
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.