Jump to content


Notebook


planaristos

Recommended Posts

Παιδια επειδι ειμαι νεος θα ηθελα να ρωτισω κατι.Εχω ένα laptop 3.06Mhz Northwood με 512ddr....Θα εχω πρόβλημα με τη θερμοκρασία του συστήματος αν τον αναβασω??Σύστημα ψύξης δεν μπορώ να αλλαξω.Εχω βάλει επιπλέων και ενα USB ανεμιστιράκι...Μπορω να κάνω κάτι οπως και με την καρτα γραφικών η θα το καψώ???thanks

corespeed:3064,5

fsb:133,2

Bus speed:533

Link to comment
Share on other sites

Αν καεί και έχεις κάνει υπερχρονισμό από παραθύρια -πολύ αμφιβάλλω ότι θα σου δίνει επιλογές για υπερχρονισμό από ΒΙΟΣ έτσι κι αλλιώς- βάζεις το σκληρό σου σε άλλο μηχάνημα ,και σβήνεις τα αρχεία που σε βοήθησαν να ανεβάσεις τον επεξεργαστή σου και μετά το στέλνεις

Link to comment
Share on other sites

Άστο μωρέ ήσυχο το Laptopάκι. Εδώ πολλά το καλοκαίρι σβήνουν default από ζέστες, και κάτι μικρότερα celeron, πόσο μάλλον το δικό σου που είναι στα 3 giga. Και δεν θα κερδίσεις και πολλά.

Link to comment
Share on other sites

Αν καεί και έχεις κάνει υπερχρονισμό από παραθύρια -πολύ αμφιβάλλω ότι θα σου δίνει επιλογές για υπερχρονισμό από ΒΙΟΣ έτσι κι αλλιώς- βάζεις το σκληρό σου σε άλλο μηχάνημα ,και σβήνεις τα αρχεία που σε βοήθησαν να ανεβάσεις τον επεξεργαστή σου και μετά το στέλνεις

ΣΩΣΤΟΟΟΟΟΣ>>>>>>......

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.