Jump to content



GA7N400 PRO 2 rev.1


Lefteris1442169079

Recommended Posts

Ξέρω είναι παλιά η μητρική μου αλλά θέλω να ρωτήσω όσους έχουν ασχοληθεί παραπάνω από εμένα!

Έχω το τελευταίο bios (f11), μήπως ρε παιδιά λέει πολύ παραπάνω θερμοκρασία για cpu και system???

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω είναι παλιά η μητρική μου αλλά θέλω να ρωτήσω όσους έχουν ασχοληθεί παραπάνω από εμένα!

Έχω το τελευταίο bios (f11), μήπως ρε παιδιά λέει πολύ παραπάνω θερμοκρασία για cpu και system???

Εμενα ελεγε 11 βαθμους παραπανω :103:

Link to comment
Share on other sites

Eίχα αυτή την μητρική. Το BIOS όντως έλεγε παραπάνω θερμοκρασία από τις άλλες μητρικές αλλά πιθανότατα να ελεγε απλά την αλήθεια αφού μέτραγε πυρήνα. Το να σου δείχνει παραπάνω δεν είναι πρόβλημα, το χαμηλότερο είναι....

Προσωπικά πάντως δε μου έδειχνε τρελές θερμοκρασίες (με το τελευταίο BIOS που όντως τις διόρθωνε). Σε big midi tower, με 2 12άρια fans και ALX-800 με ανεμιστήρα 8cm στις 2500rpm δεν είδαι ποτέ πάνω από 55C σε FULL load. Μη ξεχνάς άλλωστε οτι μιλάμε για Thoroughbred/Barton και όχι Α64.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.