Jump to content



HP 6110. Να το παρω? Αν οχι αυτο ποιο?


spresv

Recommended Posts

Καλησπερα.

Σκεφτομαι για μια αγορα πολυμηχανηματος (κυριως η μανα μου θα το χρησιμοποιει) το οποιο πρεπει να ειναι οπωσδηποτε και fax. Εχω σχεδον καταληξει στο 6110 στα 200 ευρω απο ενα φιλο.

Αξιζει? Να το χτυπησω? Το εχει καποιος να μου πει την αποψη του? Αν οχι αυτο, εχετε καποιο αλλο ν απροτεινετε στα ιδια λεφτα?

Link to comment
Share on other sites

Σαν πολυμηχάνημα είναι πολύ καλό και θα καλύψει τις ανάγκες σου...@ παρατηρήσεις μόνο..

1.Επειδή δεν κατάλαβα αν θα το πάρεις καινούργιο ή όχι , αν μπορείς πάρε και τι support pack της ΗΡ για 3 χρόνια ώστε να μην αντιμετωπίσης κανένα πρόβλημα..

2. Επειδή τα μελάνια είναι μικρά σε μέγεθος/χωρητικότητα (ίδια με τον photosmart series) απλά κάνε ένα υπολογισμό κόστους /σελίδα σε σχέση με αντιστοιχο της Canon. Αν το κόστος κατανάλωση είναι πολύ και το κόστος /συντήρηση ενός Canon απαγορευτικό τότε προδανατολίσου στην κατέυυνση του refill.....

Link to comment
Share on other sites

Σαν πολυμηχάνημα είναι πολύ καλό και θα καλύψει τις ανάγκες σου...@ παρατηρήσεις μόνο..

1.Επειδή δεν κατάλαβα αν θα το πάρεις καινούργιο ή όχι , αν μπορείς πάρε και τι support pack της ΗΡ για 3 χρόνια ώστε να μην αντιμετωπίσης κανένα πρόβλημα..

2. Επειδή τα μελάνια είναι μικρά σε μέγεθος/χωρητικότητα (ίδια με τον photosmart series) απλά κάνε ένα υπολογισμό κόστους /σελίδα σε σχέση με αντιστοιχο της Canon. Αν το κόστος κατανάλωση είναι πολύ και το κόστος /συντήρηση ενός Canon απαγορευτικό τότε προδανατολίσου στην κατέυυνση του refill.....

Καινουριο θα ειναι, αλλα και χωρις αυτο believe me δεν θα εχω προβλημα:)

Ουτως ή αλλως θα κατευθυνομουν προς το refill. Θα παω να παρω το σετακι που τα γεμιζεις μονος σου.

Το εχεις χρησιμοποιησει το πολυμηζανημα?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.