Jump to content



Τι κάρτα TV να πάρω?


eloydark

Recommended Posts

Ψάχνω για μια καρτα TV με εναν απο τους παρακάτω δέκτες:

BT848

BT849

BT878

BT879

Για αυτούς που γνωρίζουν με ενδιαφέρει η συμβατότητα με το CCD(CableCryptDecoder) και για αυτο ζητάω τους συγκεκριμενους δέκτες...

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω θα σου προτεινω την Leadtek Winfast TV2000XP Deluxe :033:

Σε οτι αφορα το CCD .... μην περιμενεις να δεις αυτο που νομιζεις .

Αν και εχω καιρο να δοκιμασω καμια νεα εκδοση , οταν τελευταια δοκιμαζα δεν καταφερα και τιποτα σπουδαιο . :mad:

Link to comment
Share on other sites

2 είναι τα κλασικά που δουλεύουν όπως δουλεύουν κάτω από 98SE κυρίως. Στα περιβάλλοντα που βασίζονται σε ΝΤ πυρήνα η εικόνα είναι ασταθής. Με το ένα από αυτά δουλεύει όσο καλά θα περίμενε κανείς να δουλεύει.

Πάντως για ταινίες και συχνή παρακολούθηση η καλύτερη λύση είναι.... το video club και το καφενείο της περιοχής. Συνδρομή την θεωρώ ασύμφορη.

Link to comment
Share on other sites

1.Asus tv fm card

2.leadtek winfast dv2000

3.leadtek winfast tv2000 xp expert

4.leadtek winfast pvr2000

5.terratec cinergy 600 tv radio

με αυτή την σειρά κοιτα να διαλέξεις

η 1. κάνει μόλις 44 ευρώ , για κορυφαιες επιδόση χωρίς να σε ενδιαφερει το κόστος κατεφυγε στην 4 η οποια όμως κάνει 108 ευρώ.

εγώ έχω πάρει την 5, η οποια έχει κορυφαία αποκόνυση όμως το φτωχο software Που την συνοδεύει την κατατάσει πέμτπη. :109:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.