Jump to content


Καρτα Tv Tuner & Radio


Dj Niko Lee

Recommended Posts

Πολύ σωστά.

Δεν είναι σωστό αυτό το πράγμα, νομίζω, και το κακό είναι ότι στο τέλος την πληρώνουν αυτοί στους οποίους χάλασε πραγματικά διότι οι καταστηματάρχες τους κοιτάνε πλέον όλους καχύποπτα.

Κάνε τον κόπο και πούλα την. Νομίζω είναι η ποιο καλή λύση. Βάλε μια αγγελεία.

Πάντως αν έχει πρόβλημα έστω και μικρό πήγαινέ την πίσω να δεις αν σε καλύπτει η εγγύηση.

Αν πάλι απλά δεν σε ικανοποιεί η ποιότητα της κάρτας ή δεν ξέρω και εγώ τι τότε να είσαι ποιο προσεχτικός στις αγορές σου. Ίσως πάλι βρίσκοντας το κατάλληλο software να "απογειώσεις" την κάρτα σου. Συνήθως οι κάρτες αυτές απλά τους λείπει το καλό software.

Αν θέλεις πάλι πες μας που είναι το πρόβλημα μπας και μπορούμε να βοηθήσουμε.

Link to comment
Share on other sites

Καταστροφικές τάσεις του είδους αυτού χρίζουν ψυχιατρικής περίθαλψης! ΛΟΛ :038: Δοκίμασε πάντος να την ρυθμίσεις σε κάποια συχνότητα εκτός εμβέλειας και άστην να παίζει καμμία ώρα ποτε δεν ξέρεις!

Link to comment
Share on other sites

την πηρα 100€ ποσο να την πουλησω?χανει την αξια της!

το προβλημα ειναι οτι μου βγαζει μπλε οθονη και εφοσον εινια μεσα στην εγγυηση δεν μου την αλαζουνε γιατι μου λενε οτι δεν εχει προβλημα!

ετσι και εγω πηρα την αποφαση να την καψω ετσι ωστε να μην μπορουνε να με πουνε τιποτα!συγκεκριμενα ενας φιλος εχει την ιδια με εμενα καρτα και δεν του δουλευει σωστα!τι εχετε να μου προτεινετε???

Link to comment
Share on other sites

pinnacle pctv pro ειναι.drivers δεν θυμαμαι!την εχει σεταρει καλα το φιλαρακι μου την αλαξαμε και pci και παλι τα ιδια!λειτουργικο xp ! και εμενα ειχε προβλημα το ιδιο κιολας και μου την πηρανε πισωμε το ζορι!

Link to comment
Share on other sites

pinnacle pctv pro ειναι.

Νάτα μας!!!! Pinnacle....

Κατά τα άλλα τώρα τελευταία ακούω ότι οι Pinnacle δεν έχουν ασυμβατότητες. Τα διoρθώσανε και καλά.....

Κατέβασε τους τελευταίους οδηγούς. Μπορεί και να λύνουν πολλά προβλήμματα.

Μέχρι τότε, και αφού η αλλαγή PCI δεν έφερε την Άνοιξη, χρησιμοποίησε το DScaler για να βλέπεις TV.

Download DScaler

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.